Łeba Love Festival 2017

Łeba Love Festival 2017

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Festiwale.

Siesta Festival

04.03.2018

Punk Fest

Klub Kwadrat, Kraków

10.03.2018

Wystąpią: Dr Motte, Da Hool, Brooklyn Bounce i inni
Ceny biletów:
    - 25zł

Szczegóły wydarzenia

Łeba Love Festival


Tego lata będzie miało miejsce niesamowite wydarzenie w Łebie - mieście żywiołów: Łeba Love Festival, który 13 sierpnia przeniesie nas w zakamarki muzyki klubowej z lat 90-tych. Gwiazdy światowego formatu zatrzęsą wydmami oraz morską plażą.


W intensywny klimat Love Parade przeniosą nas:

Dr. Motte, założyciel Love Parade, protoplasta muzyki elektronicznej w Niemczech,mało kto tak zdecydowanie ukształtował scenę muzyczną Berlina lat 90-tych,twórca takich utworów jak: Loveparade 1998, Sunshine oraz Music is the Key.

DJ Tonka wydał wiele ponadczasowych utworów House’owych takich jak Don’t Be afraid, She knows You. Energiczna, rytmiczna, taneczna i porywająca, ale również świeża i ponadczasowa przede wszystkim.

Brooklyn Bounce, jednen z najbardziej znanych trance'owych zespołów na świecie. Znakiem rozpoznawczym jest ich bardzo mocne i głośne brzmienie. A kto nie zna, to usłyszy Get Ready To Bounce, Take A Ride.

DJ Dune, pochodzący z Monachium, spełnia się w Happy Hardcore, Techno, Rave. DJ DUNE rozbujał niejeden klubowy parkiet, autor takich hitów jak Hardcore Vibes, Are You Ready To Fly, Million Miles From Home

Da Hool to Ikona Mayday oraz Love Parade, zaliczany do elity niemieckich DJ, klubowym hymnem Meet Her At The Love Parade oraz Bora Bora i Hypochonda. Jego utwory miesiącami utrzymywały się w topie liczących się list przebojów.

Dj Omen swoje sety gra w wielu polskich oraz zagranicznych klubach, występuje także na Słowacji, Grecji, Anglii czy Niemczech. Grał z wieloma gwiazdami światowej czołówki DJ-ów oraz sławnych postaci sceny rozrywkowej.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Plac przy Orliku, Tysiąclecia, Łeba

Facebook