Metal Hammer Festival 2017 - Marilyn Manson, Zeal & Ardor, Paradise Lost

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Festiwale.

Siesta Festival

04.03.2018

Punk Fest

Klub Kwadrat, Kraków

10.03.2018

Bilety w przedsprzedaży już od 170zł
Najnowsza edycja Metal Hammer Festival odbędzie się 21 lipca w katowickim Spodku, headlinerem festiwalu będzie jeden z najbardziej charyzmatycznych i kontrowersyjnych artystów sceny muzycznej - Marilyn Manson! Bilety w sprzedaży dostępne będą od środy, 23 listopada!
Ceny biletów (przedsprzedaż / w dniu imprezy):
  - 190zł / 210zł - Płyta
  - 170zł / 190zł - Sektory niebieskie od XI rzędu
  - 230zł / 250zł - Sektory czerwone + sektory niebieskie do X rzędu
  - 250zł / 270zł - Sektory czerwone H, J
  - 375zł / 395zł - Loża
Więcej o koncertach na: Teraz Rock

Szczegóły wydarzenia

Metal Mind Productions

zaprasza


Metal Hammer Festival 2017


Marilyn Manson


Paradise Lost

Zeal & Ardor

Percival Schuttenbach

Arrm


Już 21 lipca w katowickim Spodku odbędzie się Metal Hammer Festival! Headlinerem festiwalu jest jeden z najbardziej charyzmatycznych i kontrowersyjnych artystów sceny muzycznej - Marilyn Manson! W Spodku wystąpi również artysta, który jest autorem jednego z najbardziej prowokacyjnych i wizjonerskich debiutów tego roku, muzyk, którego twórczość nie ma żadnych ograniczeń gatunkowych - Zeal & Ardor, a także legendarna grupa, która prawie 30 lat temu wyznaczyła w muzyce metalowej nową jakość - Paradise Lost! Do tego zacnego grona dołączył również projekt, za którym stoi zjawiskowa Amalie Bruun - Myrkur. Skład festiwalu zamykają dwie polskie formacje: Percival Schuttenbach oraz Arrm.

Arrm to instrumentalny projekt ludzi związanych m.in. z zespołami Thaw, Furia, 52um, Sun For Miles czy Mentor. Muzycznie Arrm ociera się o ścieżki dźwiękowe do filmów Lyncha czy Jarmuscha. Na koncie mają split ze Starą Rzeką oraz debiutancki krążek "Arrm", który ukazał się w listopadzie zeszłego roku.

Percival Schuttenbach to jedna z najbardziej znanych polskich formacji folkmetalowych, grupa która na muzycznej scenie działa już od 1999 roku. W swojej twórczości zespół łączy elementy słowiańskiego folku z metalem, rockiem a nawet muzyką progresywną. Dyskografię formacji zamyka album "Strzyga", który ukazał się w październiku zeszłego roku, a współproducentem tego krążka był Jacek Miłaszewski (m.in. Acid Drinkers). Grupa jest również twórcą muzyki wykorzystanej do gier "Wiedźmin 3:Dziki Gon i Gwint" oraz współautorem muzyki do projektu "Równonoc" - spektakularnego połączenia hip-hopu ze słowiańskim folkiem.

Najnowsza edycja MHF odbędzie się już po raz ósmy, a dotychczas na festiwalu wystąpiły takie gwiazdy jak m.in. TOOL, Korn czy Judas Priest.

Godziny imprezy

 • 14:30 - otwarcie bram*
 • 16:00 - start imprezy*

* godziny mogą ulec zmianie

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Organizator: Metal Mind Productions

Gdzie:

 • Spodek, Korfantego 35, Katowice

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook