Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Inne.

Międzynarodowe Wystawy Psów Rasowych

MTP, Poznań

21.10.2017 - 22.10.2017

Ceny biletów:
    - 9 zł - Bilet jednorazowy na wybrany dzień

Szczegóły wydarzenia

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych


Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają do udziału w niezwykle barwnym wydarzeniu przedświątecznym – Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych, które odbędzie się w dniach 2-4 grudnia 2016 roku.

To coroczne spotkanie przeznaczone jest dla wszystkich spragnionych obcowania ze sztuką i rękodziełem oraz zainteresowanych wprowadzeniem w tajniki pracy utalentowanych artystów. Festiwal powstał z myślą o prezentacji i popularyzacji unikatowych prac z różnych dziedzin sztuki wśród szerokiej grupy odbiorców oraz promocji mniej znanych artystów wśród naszej społeczności.

Festiwal to wielka galeria niepowtarzalnych przedmiotów, w której około 300 artystów i rękodzielników zaprezentuje ceramikę, szkło, unikatową odzież i dodatki, torebki, różnorodną biżuterię, malarstwo, grafikę, ręcznie wykonane zabawki, artykuły dekoracji wnętrz oraz ozdoby świąteczne.

Goście Festiwalu będą mogli wziąć udział w licznych warsztatach, podczas których zapoznają się z technikami zdobienia przedmiotów, filcowania, scrapbookingu, tworzenia biżuterii i oryginalnych bożonarodzeniowych ozdób. Na targach będzie można również nabyć wiele materiałów i przyborów do twórczości plastycznej.

Wydarzenie na Targach Poznańskich to doskonała okazja do przedświątecznego zakupowego szaleństwa i zdobycia pięknych, unikatowych prezentów dla najbliższych. Ponadto chcemy również zaprosić wszystkich do wspólnego tworzenia Poznańskiego Łańcucha Świątecznego. Są dwie możliwości: albo można wykonać swój fragment łańcucha i przynieść go na Targi lub tworzyć go z nami na miejscu. Podczas Festiwalu połączymy wszystko w całość i powstanie ogrooomny łańcuch choinkowy!

Zapraszamy wszystkich rękodzielników, zainteresowanych zaprezentowaniem swojej twórczości przed ponad 30 000 publicznością na Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych!

Godziny otwarcia:

Piątek 12.00 – 19:00
Sobota 10.00 – 19.00
Niedziela 10.00 – 18.00

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • MTP, Głogowska 14, Poznań

Strona internetowa: http://www.festiwal.mtp.pl

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook