Intel Extreme Masters

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Inne.

Poznań Game Arena

MTP, Poznań

Intel Extreme Masters piąty rok z rzędu odbędzie się w Katowicach. Ponownie będą to światowe finały, które zwieńczą jedenasty sezon najdłużej działającego e-sportowego cyklu turniejów na świecie. Tym razem rywalizacja odbywać się będzie aż przez dwa weekendy. Gracze będą rywalizowali w dniach 25-26 lutego oraz 3-5 marca o ok. 2,5 mln złotych!
Ceny biletów (25-26.02.2017):
  - 49zł - Bilet jednodniowy
  - 79zł - Karnet 2-dniowy
  - 375zł - Karnet Premium

Ceny biletów (03-05.03.2017):
  - 60zł - Bilet jednodniowy
  - 150zł - Karnet 3-dniowy
  - 500zł - Karnet Premium (CS:GO / Starcraft II)
  - 500zł - Karnet Premium (MEETUP - Dostęp do strefy VIP Youtuberów)
  - 4000zł - Bilet GODMODE (Nocleg w 5-gwiazdkowym hotelu, dostęp do strefy VIP i inne bonusy)

UWAGA:

Dla tego wydarzenia limit zakupu biletów na jedno zamówienie wynosi 3 bilety.

Szczegóły wydarzenia

Intel Extreme Masters


Finały 11. sezonu Intel Extreme Masters Katowice w dwa weekendy.

Pula nagród ok. 2,5 mln złotych!


Intel Extreme Masters piąty rok z rzędu odbędzie się w Katowicach. Ponownie będą to światowe finały, które zwieńczą jedenasty sezon najdłużej działającego e-sportowego cyklu turniejów na świecie. Tym razem rywalizacja odbywać się będzie aż przez dwa weekendy. Gracze będą rywalizowali w dniach 25-26 lutego oraz 3-5 marca o ok. 2,5 mln złotych!

Finały rozgrywek League of Legends odbędą się 25-26 lutego w Spodku. Z kolei decydujące zmagania Counter-Strike: Global Offensive oraz StarCrafta II zaplanowano na kolejny weekend – 3-5 marca – i odbędą się zarówno w Spodku, jak i w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. W czasie drugiego weekendu równocześnie odbędzie się IEM Expo, podczas którego odwiedzający będą mogli spędzić czas biorąc udział w konkursach, spotykając influencerów czy grając w strefach free to play. Wszystkie dodatkowe turnieje na dedykowanych scenach będą ogłaszane w najbliższych tygodniach.

W marcu 2016 finały Intel Extreme Masters w Katowicach pobiły rekordy ESL. Było to jedno z najchętniej oglądanych wydarzeń e-sportowych w historii, które przyciągnęło przed ekrany ponad 34 miliony unikalnych oglądających, a w najlepszym momencie zmagania oglądało ponad 2 miliony osób jednocześnie. Nadchodzące finały także będzie można śledzić w Internecie. Transmisja dostępna będzie na Twitchu, Yahoo i Hitboxie, a w Chinach stream pojawi się na HuoMaoTV. Finały 11. sezonu Intel Extreme Masters będą sponsorowane przez INTEL, HyperX, Gillette, GFUEL, Kinguin i Acer.

– „Z roku na rok to wydarzenie staje się coraz większe. W tym sezonie będziemy mieli najwyższą w historii IEM pulę nagród i najwięcej turniejów.” – powiedział Michał Blicharz, VP ds. Pro Gamingu w ESL. – Po ostatnich finałach stwierdziliśmy, że potrzebujemy dwóch aren, by pomieścić wszystkich, którzy chcieli oglądać najlepszych graczy na Intel Extreme Masters. Nie udało nam się zbudować drugiej areny, dlatego postanowiliśmy, że IEM World Championship potrwa dwa weekendy.

– „Od jedenastu sezonów Intel Extreme Masters jest serią turniejów e-sportowych najwyższej klasy i świetną wizytówką dla technologii Intela” – powiedział George Woo, esports marketing manager w firmie Intel. – Zaangażowanie firmy Intel w tworzenie najlepszych technologii idzie ramię w ramię z zaangażowaniem ESL w zapewnianie e-sportowcom najlepszych warunków na turniejach. Niecierpliwie czekamy na wspólne stworzenie kolejnych niezapomnianych, e-sportowych wspomnień podczas IEM Katowice 2017.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny, jednak podobnie jak w latach ubiegłych dostępne będą bilety wcześniejszego wstępu. Ich sprzedaż rozpocznie się 15 grudnia 2016 roku. Uczestnicy będą mogli kupić między innymi bilety jednodniowe, karnety na wybrany weekend, bilety premium oraz God Mode, które zapewnią nocleg w 5-gwiazdkowym hotelu, dostęp do strefy VIP i inne bonusy. Po więcej informacji na temat IEM zapraszamy na Facebooka i Twittera oraz na intelextrememasters.com.

ESL — informacje:

ESL to największa na świecie firma zajmująca się e-sportem, będąca liderem w najpopularniejszych grach organizując wiele turniejów online i offline. ESL zajmuje się międzynarodowymi rozgrywkami o wysokim profilu, takimi jak Intel Extreme Masters, ESL One, ESL National Championships i innymi wydarzeniami organizowanymi na stadionach, czy amatorskimi rozgrywkami, ligami oraz systemem matchmakingu. ESL oferuje wiele usług związanych między innymi z gamingowymi technologiami, zarządzaniem wydarzeniami, reklamą oraz produkcją telewizyjną i pełnym zakresem usług dla esportowego ekosystemu. Posiadając biura w Ameryce Północnej, Niemczech, Rosji, Francji, Polsce, Hiszpanii, Chinach i partnerów w wielu innych krajach, ESL ma światowy zasięg (www.eslgaming.com).

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

 • Spodek, Korfantego 35, Katowice

Facebook