Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych Boatex

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Inne.

Valses de Vienne - Walce Wiedeńskie - Rzeszów

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

Filharmonia Podkarpacka, Rzeszów

23.01.2018

Valses de Vienne - Walce Wiedeńskie - Katowice

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

Filharmonia Śląska, Katowice

25.01.2018

Ceny biletów:

Uwaga:

Bilet jednorazowy upoważnia również do zwiedzenia ekspozycji targów KNIEJE, RYBOMANIA i TOUR SALON odbywających się w tym samym czasie.

Szczegóły wydarzenia

Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych Boatex


W dniach 17-19 lutego 2017 r. w Poznaniu odbędzie trzecia edycja Targów Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych  BOATEX. To wydarzenie kierowane do wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu nad wodą, zarówno tych doświadczonych z wieloletnim stażem i ogromną wiedzą, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z szeroko pojętą rekreacją na wodzie.

Na targach BOATEX będzie można zobaczyć bogatą środków pływających, zaczynając od tych najmniejszych, a kończąc na dużych, ekskluzywnych jednostkach morskich.

Piątek VIP Biznes Day to wyjątkowy dzień organizowany w gronie profesjonalistów i największych pasjonatów. Obecność na VIP Day to pierwszeństwo atrakcji, promocji i niezapomnianych wrażeń. Nasi goście w tym dniu cenią sobie szczególnie możliwość budowania dobrych relacji biznesowych i towarzyskich. Poznaj najlepszych hobbystów i zawodowców na VIP Biznes Day!


* Bilet jednorazowego wstępu z parkingiem, to jedyna gwarancja miejsca parkingowego na parkingu MTP wjazd od ul. Śniadeckich lub od ul. Matejki podczas wydarzenia. Jednorazowy parking wyłącznie dla samochodów osobowych w godzinach otwarcia targów dla zwiedzających.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • MTP, Głogowska 14, Poznań

Strona internetowa: http://www.boatex.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/TargiBoatex/

Facebook