Knieje & Survival Force Expo 2018

Kiedy: 9.2.2018 - 11.2.2018

Targi myślistwa, strzelectwa, survivalu i militariów.

Miejsca imprez:

MTP, Poznań | Pokaż pozycję na mapie

9.2.2018 11:00 Pawilon Bilety
Knieje & Survival Force Expo - Biznes VIP Day
10.2.2018 10:00 Pawilon Bilety
Dzień 1
10.2.2018 10:00 Pawilon Bilety
Dzień 1 + Parking
11.2.2018 10:00 Pawilon Bilety
Dzień 2
11.2.2018 10:00 Pawilon Bilety
Dzień 2 + Parking
Ceny biletów:
    - 15zł
    - 45zł - Bilet + parking *
    - 100zł - Knieje & Survival Force Expo Biznes VIP Day

Parking

Bilet z parkingiem - w momencie zapełnienia parkingu na terenie MTP, bilet gwarantuje miejsce parkingowe na ul. Matejki 63 - decyduje kolejność wjazdów.

Szczegóły wydarzenia

Targi myślistwa, strzelectwa, survivalu i militariów


Knieje & Survival Force Expo 2018


U ponad 100 wystawców, na rekordowo dużym terenie wystawienniczym, poznasz trendy, technologie i nowości zbliżającego się sezonu łowieckiego. To także niezwykła okazja do wzięcia udziału w zawodach, pokazach i ekscytujących prezentacjach.


Survival Force Expo – targi wyposażenia survivalowego i militarnego – nowość!


Targi militariów i survivalu to pierwsze w Polsce tego typu wydarzenie kierowane do hobbystów organizowane na tak dużą skalę! Fani airsoftu, bushcrafterzy, członkowie grup rekonstrukcji wojskowej, uczestnicy biegów przeszkodowych, miłośnicy hikingu i trekingu, knife makerzy, entuzjaści militariów. Należysz do którejś z tych grup? Jeśli tak, to znajdziesz tu najlepsze wyposażenie od liderów rynku, poszerzysz wiedzę o nowe tajniki, trendy i zagadnienia z tej dziedziny oraz poznasz niezwykłych ludzi wśród 40-tysięcznej publiki bloku Targów 5 Pasji!


1 bilet to wejście na aż 5 wydarzeń

Targi Knieje i Survival Force Expo to dwa z pięciu tematycznych wydarzeń Targów 5 Pasji. W tym samym czasie obędą się także:

  • Tour Salon – targi regionów i produktów turystycznych
  • Rybomania – targi wędkarskie
  • Boatex – targi sprzętu pływającego i sportów wodnych

W 2017 roku te targi odwiedziło 42 tys. osób i ponad 400 wystawców, a kolejne edycja zapowiada się jeszcze bardziej spektakularnie! W edycji 2018 Targi Myślistwa i Strzelectwa Knieje pierwszy raz odbędą się wspólnie z Targami Wyposażenia Survivalovego i Militarnego – Survival Force Expo! Oznacza to jeszcze więcej atrakcji oraz znacznie bogatszą ofertę stoisk.


Dla pasjonatów strzelectwa

Podobnie jak w roku 2017, odwiedzających zachwycą zarówno nowości jak i klasyki od najznakomitszych producentów i dystrybutorów broni oraz optyki. U fachowców prezentujących prestiżowe marki, będzie można poznać, sprawdzić i dobrać do swoich potrzeb wymarzony model w okazyjnej cenie. Najlepsze zaprezentują sprawdzony, precyzyjny i najwyższej jakości sprzęt. Sztucery, kniejówki, boki oraz wszystkie funkcjonalne akcesoria do broni, to tylko skromna część ekspozycji, która pojawi się na Targach KNIEJE.

Na targach Survival Force Expo będzie równie wystrzałowo! Miłośnicy airsoftu będą mogli na miejscu sprawdzić, przetestować i zakupić zarówno te nowe jak i te doskonale znane produkty najlepszych marek ASG. Fani rozrywki paintballowej i laser tagu także znajdą coś dla siebie. Markery, zawieszenia taktyczne, gameboxy, modyfikatory do broni prosto od producentów i najbardziej znanych polskich sklepów to ważna część ekspozycji dla publiczności i przedstawicieli branży.

Na obu imprezach będzie można sprawdzić swoją celność na strzelnicach laserowych ogólnodostępnych dla zwiedzających.


Niewielkie dodatki, wielka różnica

Wodoodporne, wypełnione azotem lornetki z obiektywem o niskiej dyspersji, noktowizory z wysokiej jakości obrazem trójwymiarowym i termowizory z dalmierzami oraz rejestratorem video to ta część akcesoriów, którą uwielbiają zwiedzający ze smykałką do technologii.

Z klasycznego wyposażenia uwagę przyciągną m.in. skuteczne wabiki, solidne noże i wytrzymałe latarki. Na targach dostępny będzie również pełny zakres sprzętu obozowego. Pojawi się także coś dla lubiących ekstremalne wrażenia - samochody terenowe! Bo duże „dodatki” to duża zabawa.


Odzież myśliwska, outdoorowa, taktyczna

Znane marki zaprezentują najnowsze trendy połączone z technologicznymi rozwiązaniami. Supernowoczesne, odporne na wilgoć materiały znakomicie chroniące przed chłodem idealnie sprawdzą się w trudnych warunkach. Nowości nadchodzącego sezonu połączone z przemyślanym designem i komfortową użytecznością zapewnią jeszcze więcej emocji podczas wyprawy.


Biegi przeszkodowe, szkoły sztuki przetrwania, a może symulacje militarne?

Coś dla pragnących trzymać adrenalinę na ciągle wysokim poziomie. Strefa eventów pozwoli poznać oraz na miejscu zapisać się na najważniejsze w Polsce imprezy, biegi i wydarzenia survivalowe, łowieckie lub militarne.


Knives & Knifemaking

Noże od najlepszych polskich rzemieślników oraz elementy do wyrobu noży to oferta kierowana nie tylko do knifemakerów, bushcrafterów, myśliwych, leśników i miłośników zielonej taktyki. Dobry nóż powinien być użytecznym dodatkiem każdego fana aktywności w terenie.


Turnieje i zawody

Poczuj adrenalinę podczas zawodów strzeleckich o Puchar Prezesów MTP i Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego. Emocji dostarczą także drużynowe zawody w budowanie ambon myśliwskich. Sprawdź się również w konkursie rozpoznawania sygnałów myśliwskich. Lubisz ekscytujące wyzwania? Targi Knieje i Survival Force Expo 2018 są właśnie dla Ciebie!


Prelekcje i szkolenia

Naval – operator GROMu i autor bestsellerowych książek – poprowadzi wyjątkową i prestiżową prelekcję z zakresu bezpieczeństwa użytkowania broni. Na zwiedzających czeka cały szereg bezpłatnych szkoleń, warsztatów i wystąpień, które pozwolą zobaczyć swoje hobby oczami profesjonalistów.   

Poza ekspozycjami czeka na Ciebie bogaty program wydarzeń towarzyszących: konkursy, koncerty, prezentacje, spotkania z osobistościami, pokazy psów myśliwskich i pracujących, rozmowy i porady fachowców oraz niezwykła atmosfera spotkań pasjonatów.


Już teraz zapewnij sobie tańszy bilet na niezwykłe targi KNIEJE i Survival Force Expo!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • MTP, Głogowska 14, Poznań

Strona internetowa: http://www.knieje.pl/
Facebook: http://www.facebook.com/pg/TargiKnieje

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook