Moto Show w Krakowie 2017

Moto Show w Krakowie 2017
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Sprzedaż zakończona!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Inne.

Targi Motor Show

05.04.2018 - 08.04.2018

Kiedy: 19.5.2017 - 21.5.2017

Zapraszamy na największe motoryzacyjne show na południu Polski - Moto Show w Krakowie 2017 - poznaj moc czterech motoryzacyjnych żywiołów!
Ceny biletów:

ELITE CAR MEETUP z BMW iPerformance:
  - 120zł

Karnet dwudniowy (wielokrotnego wstępu) :
  - 35zł

Jednodniowy (jednorazowego wstępu):
  - 25zł - normalny
  - 20zł - ulgowy (dzieci i młodzież szkolna za okazaniem ważnej legitymacji)
  - 55zł - rodzinny

Bilet rodzinny:

 

Bilet rodzinny dla 4 osób - przysługuje rodzicom / opiekunom z dziećmi. Upoważnia do wstępu 4 osoby, w tym maksymalnie 2 osoby dorosłe np. 1 rodzic/opiekun + 3 dzieci, 2 rodziców/opiekunów + 2 dzieci


ELITE CAR MEETUP z BMW iPerformance:

 

ELITE CAR MEETUP z BMW iPerformance: Bilet uprawnia do wstępu na galę oraz dwa dni targów MOTO SHOW w Krakowie (20-21.05.2017). W PROGRAMIE: Uroczyste wręczenie nagród w plebiscycie MotoAs Interii na najlepsze modele samochodów dostępne w Polsce, oficjalne otwarcie 4. Targów MotoShow w Krakowie, prezentacja hybrydowych modeli samochodów BMW.

Szczegóły wydarzenia

Moto Show w Krakowie


Prezentacja najnowszych modeli samochodów, pokazy mistrzów kierownicy, gwiazdy motorsportu, tuning na światowym poziomie, konkurs dla projektantów samochodów Autokreator, w którym nagradzany jest najlepszy polski projekt samochodu sportowego. To tylko wybrane atrakcje krakowskiego święta fanów motoryzacji.

W tym roku formuła Targów zostanie wzbogacona o jeszcze jeden, niezwykle intrygujący element – 4 żywioły motoryzacji! Ziemia, ogień, woda, powietrze i… motoryzacja? Brzmi arcyciekawie! Organizatorzy wciąż nie zdradzili szczegółów tego niezwykłego mariażu i pewnie kilka asów trzymają w rękawie. Warto śledzić stronę www.motoshow.krakow.pl i być na bieżąco! Największe motoryzacyjne show na południu Polski odbędzie się w dniach 20-21 maja 2017 roku.


Targom MOTO SHOW w KRAKOWIE towarzyszą cztery wyjątkowe strefy ekspozycji:

 • 15. Tuning Show w Krakowie i Custom Salon, w ramach którego prezentowane są niespotykane samochody stuningowane oraz klasyczne samochody amerykańskie w stylu Muscle Car.
 • Motorsport Show w Krakowie, czyli prezentacja sportowych pojazdów wyczynowych, zawodników rajdowych, wyścigowych i driftingowych.
 • Salon Samochodowy to prezentacja najnowszych modeli aut rodzinnych, miejskich, SUV-ów oraz samochodów klasy Premium.
 • Salon Wyposażenia i Pielęgnacji Samochodów to oferta produktów i usług nadających autu indywidualny charakter oraz poprawiające bezpieczeństwo i komfort jazdy.
 • Strefa Pokazów, na której odbędą się m.in.: ekstremalne pokazy Driftu Stunt Show - pokaz ewolucji motocyklowych i inne.

Moto Show w Krakowie będą towarzyszyły również prezentacje najnowszych modeli motocykli, quadów, części i akcesoriów dla motocyklistów, prezentacja supersamochodów, a także strefa Off-road dla fanów stromych podjazdów i ekstremalnej jazdy po bezdrożach z prezentacją wyczynowych samochodów terenowych.

Targi Moto Show w Krakowie odbędą się w nowym prestiżowym obiekcie - Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków, przy ul. Galicyjskiej 9 w Krakowie.


Godziny otwarcia:

 • 20.05.17 11.00-19.00
 • 21.05.17 10.00-18.00

Więcej informacji: www.motoshow.krakow.pl

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

 • EXPO Kraków, Galicyjska 9, Kraków

Strona internetowa: http://www.motoshow.krakow.pl

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook