Gala Polskiego Triathlonu

Gala Polskiego Triathlonu

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Inne.

Valses de Vienne - Walce Wiedeńskie - Rzeszów

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

Filharmonia Podkarpacka, Rzeszów

23.01.2018

Valses de Vienne - Walce Wiedeńskie - Katowice

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

Filharmonia Śląska, Katowice

25.01.2018

Ceny biletów:
    - 149zł

Szczegóły wydarzenia

Gala Polskiego Triathlonu

ENEA Gala Polskiego Triathlonu odbędzie się 14 listopada 2015r. (sobota) w Hotelu Radisson Blu Centrum, przy ulicy Grzybowskiej 24 w Warszawie. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00 (godz. 18:00 otwarcie drzwi). Zapraszamy wszystkich pasjonatów triathlonu - jest to świetna okazja do kolejnego spotkania w doborowym gronie i do podzielenia się wrażeniami ze swoich startów.

Szczegóły wydarzenia: Sezon startowy zbliża się ku końcowi i tradycyjnie chcielibyśmy zaprosić Was na ENEA Galę Polskiego Triathlonu, która odbędzie się 14 listopada (sobota) w hotelu Radisson Blu Centrum. Jest to już piąty rok, kiedy spotykamy się, podsumowujemy wydarzenia mijającego sezonu i dyskutujemy o przyszłości triathlonu w Polsce, aby wreszcie na zakończenie, w doskonałym towarzystwie, bawić się przy dobrej muzyce i jedzeniu. Ten rok dla polskiego triathlonu śmiało można nazwać przełomowym. Byliśmy świadkami wejścia do Polski dwóch światowych marek, które organizują zawody na najwyższym poziomie: IRONMAN oraz Challenge Family. Ta pierwsza seria miała swój debiut w Gdyni w postaci Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia, druga to Enea Challenge Poznań.

Na krajowym podwórku znów byliśmy świadkami pobicia rekordu zarówno frekwencji w najważniejszych zawodach jak również liczby zawodów. Kilkadziesiąt imprez w sezonie spowodowało sytuację, w której praktycznie co tydzień można było wybierać miejsca na mapie z dobrze zorganizowanymi zawodami. Wielu amatorów z powodzeniem startowało w serii Ironman, a dziewięcioro z nich zakwalifikowało się na Mistrzostwa Świata Ironman Hawaii. ENEA Gala Polskiego Triathlonu będzie doskonałą okazją do podsumowań, spojrzenia w przyszłość, ale również zabawy w doborowym towarzystwie. Zarezerwujcie sobie wieczór...(i część nocy) 14 listopada na dużą dawkę energii, dobrej zabawy i spotkania z fantastycznymi ludźmi. Na końcu tego artykuły znajdziecie linki do relacji i fotorelacji ze spotkań z lat ubiegłych. Mam nadzieję, że spotkamy się 14 listopada ponownie! Zapraszam serdecznie.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook