Mami BABI TARG

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Inne.

Valses de Vienne - Walce Wiedeńskie - Rzeszów

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

Filharmonia Podkarpacka, Rzeszów

23.01.2018

Valses de Vienne - Walce Wiedeńskie - Katowice

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

Filharmonia Śląska, Katowice

25.01.2018

Ceny biletów:
  - 35zł

Szczegóły wydarzenia

Mami BABI TARG


Ośrodek Rozwoju Osobistego Kobiet BABILĄD zaprasza na Mami BABI TARG® w ramach Targów HAPPY BABY – to doskonała okazja, aby pozbyć się ubrań i akcesoriów dziecięcych i ciążowych, które zalegają w szafach lub nabyć atrakcyjne ubranka dla dzieci. To również miejsce spotkania, rozmowy i spędzenia czasu w towarzystwie innych rodziców. Tego dnia w Pawilonie nr 3A odbywać się będą Targi Happy Baby, które zgromadzą producentów, importerów i dystrybutorów zabawek, artykułów dla niemowląt i dzieci do 10 lat oraz rodziców. Bilet wstępu dla osób chcących wystawić się na Mamim BABIM TARGU® kosztuje 35 zł i obejmuje wstęp na Targi Happy Baby.

Mami BABI TARG® to specjalna edycja BABIEGO TARGU® dedykowana rodzicom i dzieciom. Lokalna odmiana znanych i niezwykle popularnych na Zachodzie swapping parties idealnie wpisuje się w nurt ekologiczny, który od jakiegoś czasu opanował modę. Zamiast wyrzucać nienoszoną już odzież lub kupować kolejne przedmioty zachęcamy rodziców, by przynieśli ubranka, buty, dodatki czy zabawki, z których dzieci już wyrosły i puścili je w obieg.

Podczas spotkania rodzice mogą wymieniać się między sobą lub, jeżeli wymiana nie będzie możliwa, przeprowadzać transakcje gotówkowe. W każdym przypadku jest to atrakcyjne rozwiązanie: przychodząc na Mami BABI TARG® rodzice pozbywają się zbędnych przedmiotów, które w swoim „drugim życiu” trafiają do innej rodziny, a jednocześnie mogą wyszukać coś nowego dla swoich dzieci.


PRAKTYCZNE INFORMACJEWJAZD NA TEREN TARGÓW:
Wjazd na teren Targów dla WYSTAWCÓW od ul. Śniadeckich lub od ul. Bukowskiej. Uwaga – przed wjazdem na teren Targów trzeba zakupić bilet – potem nie będzie to możliwe! Wjazd dla Odwiedzających – TYLKO od ul. Bukowskiej.


WSTĘP NA SALĘ:
Wstęp na salę dla Wystawców od godz. 11.00. Należy mieć przy sobie bilet dla Wystawcy na Mami Babi Targ. Osoby, które nie wystawiają swoich ubrań zapraszamy od 12.00.
Każda uczestniczka otrzyma stół oraz 1 krzesło, nie wolno wystawiać się bezpośrednio na ziemi, w tym na kocykach, foliach, płachtach, etc.


Koniecznie przeczytajcie regulamin imprezy!


REGULAMIN MAMIEGO BABIEGO TARGU:

 1. Uczestnictwo w imprezie jest jednoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego regulaminu.
 2. Na Mami BABI TARG nie ma zapisów. Uczestnictwo w imprezie jest odpłatne. Bilet wstępu na Mami Babi Targ dla Wystawców wynosi 35 zł. Bilet należy zachować do ponownej kontroli przy wejściu na teren Mamiego Babiego Targu!
 3. Osoby Odwiedzające muszą zakupić bilet na Targi Happy Baby, Hobby i Aqua&Zoo w cenie 20 zł.
 4. Na Mamim Babim Targu wymieniana może być wyłączanie odzież i dodatki dziecięce i ciążowe oraz zabawki. Ubranka, buciki, zabawki i wszelkie sprzęty przynoszone na imprezę muszą być czyste i w dobrym stanie. Każda uczestniczka może wnieść maksymalnie 2 torby.
 5. Organizator nie odpowiada za zaginione lub uszkodzone podczas imprezy rzeczy.
 6. Organizator nie pobiera prowizji od sprzedaży i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne rozliczenia uczestniczek z Urzędem Skarbowym.
 7. Wstęp na salę dla osób wystawiających od godz. 11.00. Wstęp na salę dla pozostałych osób – od godz. 12.00. Impreza kończy się o godz. 15.00. Uczestniczki i uczestnicy mają 15 minut na demontaż stoisk.
 8. Każde stoisko będzie wyposażone w jeden stół o wymiarach 1,20 x 0,40 oraz krzesło. Nie wolno wystawiać się bezpośrednio na ziemi, w tym na kocykach, foliach, płachtach, etc. Organizator ma prawo wyłączyć z udziału w imprezie wystawcę, który nie zastosuje się do wymogów odnośnie wyglądu stoiska.
 9. Na Mamim Babim Targu obowiązuje zakaz wystawiania stoisk komercyjnych, stoisk z rękodziełem, itp. W imprezie nie mogą brać udziału sklepy i inne podmioty gospodarcze, w tym również samodzielnie działający projektanci i rękodzielnicy, prowadzący sprzedaż ubrań, butów, dodatków, biżuterii, etc.
 10. Jedno stoisko nie powinno zajmować więcej niż ok. 150 cm x 100 cm przestrzeni.
 11. Każda osoba biorąca udział w imprezie udziela zgody na wykorzystanie wizerunku z fotorelacji z wydarzenia. Organizator oświadcza, że zdjęcia wykonane podczas wydarzenia będą wykorzystywane w celach promocyjnych Organizatora, na co Uczestnik/-czka wyraża zgodę. Uczestniczce/Uczestnikowi nie przysługują żadne roszczenia z tytułu wykorzystania wizerunku.
 12. Każda osoba biorąca udział w imprezie akceptuje postanowienia niniejszego Regulaminu. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem wiążące są postanowienia Organizatora.
 13. Osoby, które dopuszczą się złamania postanowień niniejszego regulaminu lub nie będą stosować się zaleceń organizatorek będą proszone o opuszczenie imprezy.ORGANIZATOR:
BABILĄD http://www.babilad.pl

Babiląd stawia nacisk na społeczne zaangażowanie i odpowiedzialność w biznesie. Współpracuje na stałe z wieloma poznańskimi stowarzyszeniami i instytucjami. Organizuje cykliczne imprezy dla kobiet, takie jak na przykład Babi Targ czy Babska Muza. Wspiera akcje i projekty skierowane do kobiet i uwrażliwiające na problematykę płci, promuje również akcje związane z szerzeniem tolerancji.


PARTNER: 

Targi HAPPY BABY
http://www.RodzinnyWeekend.mtp.pl

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook