Fair Play Crew

Fair Play Crew

Jako support o godzinie 17 wystąpi Guitars Project!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Inne.

Valses de Vienne - Walce Wiedeńskie - Rzeszów

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

Filharmonia Podkarpacka, Rzeszów

23.01.2018

Valses de Vienne - Walce Wiedeńskie - Katowice

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

Filharmonia Śląska, Katowice

25.01.2018

Ceny biletów:
    - 39zł

Szczegóły wydarzenia

Fair Play Crew
tanecznym krokiem do Szczecina
 
Fair Play Crew to marka kojarzona z tańcem na najwyższym poziomie. To formacja tancerzy, choreografów i kreatywnych twórców, którzy dzięki swojemu talentowi i pasji mają dziś na koncie realizację wielu prestiżowych projektów tanecznych, teatralnych i medialnych. Grupa już w marcu, z okazji Dnia Kobiet, wystąpi w Szczecinie ze swoim taneczno-komediowym programem!
 
„Amatorologia" to pierwsza polska komedia taneczna. Przedstawiona uniwersalnym językiem tańca opowieść o życiu współczesnego człowieka podbija serca widzów na całym świecie. Jest dowcipna, błyskotliwa, pełna trafnych obserwacji. Kolejne sceny i perypetie bohaterów to krzywe zwierciadło, w którym oglądamy... Siebie. Dlatego to widowisko trzeba zobaczyć!
 
http://www.youtube.com/watch?v=JGrOo3EKvto
 
Twórcy „Amatorologii" – formacja Fair Play Crew – to utalentowani, wielokrotnie nagradzani tancerze i choreografowie, z 20-letnim doświadczeniem scenicznym. Pasjonaci tańca i perfekcjoniści, realizując nowy program komediowy stworzyli  widowisko dopracowane w najdrobniejszych szczegółach – nieodparcie zabawne, skłaniające do refleksji i zachwycające poziomem wykonania.
 
Mistrzowsko wykorzystując elementy tańca, choreografii i gry aktorskiej – bez słów – wciągają widzów w swój świat, w którym niepodzielnie rządzi absurdalne poczucie humoru. Spektakl składa się z szeregu skeczy i scen, które mogą być prezentowane w formie pełnowymiarowego spektaklu, a także jako niezależne, krótkie formy sceniczne.
 
Agencja Artystyczna Monolit zaprasza na wyjątkowe widowisko, które może być doskonałym prezentem z okazji Dnia Kobiet

Występ Fair Play Crew stał się sensacją 31. edycji najważniejszego polskiego festiwalu kabaretowego PAKA 2015, zdobywając pierwsze miejsce oraz Nagrodę Publiczności. Nowa formuła komedii zachwyciła jury, widownię i środowisko kabaretowe. A teraz podbija serca kolejnych miłośników komedii – w Polsce i poza jej granicami.
 
Występują:
Wojciech „Blacha" Blaszko
Błażej „Bzyga" Górski
Rafał „Roofi" Kamiński
Cezary „Kruk" Krukowski
Karol „Niecik" Niecikowski
Marcin Rogalski

Przed Fair Play Crew jako support wstąpi grupa Guitars Project. Zespół powstał w 1991 r. z inicjatywy Dariusza Kurmana, który zaprosił do współpracy Marcina Żabiełowicza (obecnie grupa Hey). Guitars Project to eksperymentalna forma wypowiedzi artystycznej oparta wyłącznie na aranżacjach instrumentalnych oraz eklektyzmie muzycznym.

http://www.youtube.com/watch?v=cgImSPKbCuQ


Formacja tworząc z ogromnym zaangażowaniem muzykę, stara się łączyć nowoczesne elementy brzmieniowe i aranżacyjne, oparte na harmoniczno-melodycznej współpracy gitary prowadzącej i basowej, które wspiera m.in. rockowo osadzona perkusja. Repertuar grupy ze Szczecina zawiera również interpretacje największych hitów muzyki gitarowej.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook