Expo FxCuffs 2016 - II Kongres Inwestycyjny

Expo FxCuffs 2016 - II Kongres Inwestycyjny

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Inne.

Expo FxCuffs 2017 - III Międzynarodowy Kongres Inwestycyjny

ICE Kraków Congress Centre, Kraków

24.03.2017 - 25.03.2017

Ceny biletów:
    - 467zł - Gold
    - 514zł - Gold + tłumaczenia
    - 197zł - Silver
    - 244zł - Silver + tłumaczenia

Szczegóły wydarzenia

Expo FxCuffs 2016 - II Kongres Inwestycyjny


ICE Kraków stanie się gospodarzem najważniejszego wydarzenia rynków walutowych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Druga edycja Konferencji, Targów oraz Konkursu FxCuffs odbędzie się 11 – 12 marca i przyciągnie ponad 2 tysiące uczestników. Gośćmi będą światowej sławy prelegenci oraz najważniejsi przedstawiciele branży. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w wydarzeniu i wspólnego tworzenia historii rynku walutowego!

2 tysiące odwiedzających, ponad 40 wystawców i kilkadziesiąt godzin merytorycznych wykładów

FxCuffs to projekt łączący w sobie cztery imprezy – Targi, Konferencję, Konkurs oraz event B2B. Wszystko odbędzie się na ponad 37 tysiącach metrów kwadratowych w ICE Kraków, które na dwa dni stanie się największym skupiskiem inwestorów indywidualnych, brokerów i ekspertów rynkowych z całej Europy.

W porównaniu do pierwszej edycji wydarzenia, całość ma być zdecydowanie większa. Więcej stoisk wystawienniczych, prelegentów, godzin wykładów i uroczysta Gala rozdania nagród, honorująca najlepsze podmioty na rynku, to jedynie początek wyjątkowych emocji.

Wydarzenie swoją obecnością uświetnią polskie i światowe gwiazdy tradingu – Egon von Greyerz doskonale znany z występów w amerykańskich mediach ekonomicznych, Michael Madden, Piotr Grela, Rafał Glinicki, Maciej Goliński i wielu innych.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook