Mistrz Magii - Marcin Muszyński

Mistrz Magii - Marcin Muszyński

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Inne.

Valses de Vienne - Walce Wiedeńskie - Katowice

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

Filharmonia Śląska, Katowice

25.01.2018

Karnawał Bałkański: Caravana Banda

Grizzly Gin Bar, Warszawa

26.01.2018

Ceny biletów:
  17:00
  Normalny / Dzieci do lat 16
  - 140zł / 50zł - VIP
  - 130zł / 50zł - Premium +
  - 110zł / 50zł - Premium
  - 100zł / 50zł - Standard +
  - 80zł / 40zł - Standard

  20:00
  Normalny / Dzieci do lat 16
  - 120zł / 50zł - VIP
  - 100zł / 40zł - Premium +
  - 90zł / 40zł - Premium
  - 80zł / 40zł - Standard +
  - 70zł / 30zł - Standard

Szczegóły wydarzenia

Mistrz Magii - Marcin Muszyński

Oficjalnie Marcin Muszyński, iluzjonista i mistrz dużej magii rusza z największym w historii Polski, magicznym widowiskiem dużej iluzji. Jest to zwieńczenie trudu 10 lat pracy artysty nad przygotowaniem tego repertuaru. Marcin w repertuarze przewidział szereg niesamowitych etiud dużej iluzji ale w repertuarze pojawi się też element magicznego kabaretu.

Właśnie to w połączeniu z dużą iluzją tworzy ten niesamowity magiczny spektakl. Będą zatem światowe „perełki” dużej iluzji jak Lewitacja Pianisty z Fortepianem, rozmaite lewitacje modelek, pojawienia i zniknięcia ludzi, oraz różnorodne metamorfozy. Przecięcie piłą spalinową iluzjonisty a to już specjalna dawka adrenaliny… 

Duża iluzja dająca zawsze ogromny zastrzyk niesamowitych emocji i adrenaliny. Dodatkowo jak zawsze już w spektaklach Marcina Muszyńskiego, objawią się publiczności piękne wręcz zjawiskowe modelki gdyż są to finalistki Miss i zwyciężczyni konkursów piękności z Polski i ze Świata., Zaprojektowane wspaniałe ponadczasowe stroje i niesamowite tchnące magią rekwizyty i scenografie. Magiczne stroje iluzjonisty i asystentek zdobione piórami oraz 10-kami kilogramów kamieni Swarovskiego, które też wychodzą poza granice zmysłów i wyobraźni… Trasa koncertowa obejmująca dziesiątki ton sprzętu estradowego, kilka ciężarówek magicznych rekwizytów w tym nadzwyczajne środki bezpieczeństwa odnośnie strzeżenia ich tajemnicy. To wszystko po to by widzowie mogli posmakować prawdziwej Magii i smak jej tajemnicy. Marcin do tournee 2016 przygotował również blisko 0,5 tony pirotechniki, która będzie wykorzystywana podczas całej trasy koncertowej artysty. Na koncertach przewidzianych jest też wiele niespodzianek, które iluzjonista przygotował dla swoich fanów i publiczności.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook