Music Days – targi dla branży muzycznej

Music Days – targi dla branży muzycznej

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Inne.

Valses de Vienne - Walce Wiedeńskie - Rzeszów

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

Filharmonia Podkarpacka, Rzeszów

23.01.2018

Valses de Vienne - Walce Wiedeńskie - Katowice

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

Filharmonia Śląska, Katowice

25.01.2018

Ceny biletów:
    - 5zł - grupowy
    - 15zł - rodzinny
    - 7zł - ulgowy
    - 10zł - normalny

Bilety:

 

 - ulgowy (dla młodzieży uczącej się i studentów po okazaniu ważnej legitymacji)
 - grupowy ( dla wszystkich osób z grup zorganizowanych liczących powyżej 10 osób])
-  rodzinny (dla grupy złożonej z minimalnie 3 osób, w tym jedno dziecko)

Dzieci do lat 3 – wstęp bezpłatny
Zakup biletu upoważnia zwiedzających do wejścia na halę podczas obu dni naszej imprezy.
Dzieci w wieku do 16 lat – wejście na teren eventu pod opieką dorosłych

Szczegóły wydarzenia

MusicDays

„MusicDays” to idealna platforma do pozyskania szerokiego spektrum informacji o rynku instrumentów muzycznych, akcesoriów, a także usług i koncepcji tworzenia muzyki.

Organizatorzy koncertów, seminaria, sklepy, organizatorzy imprez i ostateczni użytkownicy mogą wzbogacić się o gamę najnowszych instrumentów, sprzętów i urządzeń oraz tworzyć szereg relacji pomiędzy dystrybutorami i klientami – nie tylko regionalnie, ale i w obrębie całego kraju. Dzięki naszej koncepcji uda się dotrzeć zarówno do detalistów czy pasjonatów, jak i do firm, chcących utrzymać relacje klient – dostawca.

Kontakty biznesowe
Podczas targów można utrwalić istniejące kontakty biznesowe, a także nawiązywać nowe relacje z kolejnymi dostawcami. Wielokierunkowość targów umożliwia wystawcom dotarcie do wszystkich kanałów dystrybucji w całej branży muzycznej. Dodatkowo, wystawcy biorący udział w przedsięwzięciu mają niebywałą okazję do oceny swojej pozycji na tle konkurencji.

Poznanie rynku
Na targach można znaleźć najnowsze sprzęty oraz pomysły prezentowane przez dostawców. Dla muzyków i nauczycieli targi stanowią zatem bezkonkurencyjną możliwość przetestowania nowych produktów. Od instrumentów klasycznych, akustycznych, gitar elektrycznych, basów, instrumentów dętych, perkusji, instrumentów klawiszowych, do urządzeń elektronicznych, sprzętu do obsługi scen, oświetlenia; we wszystkich gatunkach muzycznych – od jazz po pop – targi wprowadzą nas w magiczny świat muzyki.

Cała branża w jednym miejscu
Targi MusicDays to jedyna taka impreza w Polsce, podczas której spotkają się przedstawiciele całej branży muzycznej by zaprezentować swoją ofertę. Wydarzenie to będzie miało formułę B2B (pierwszy dzień kierowany jest wyłącznie dla profesjonalistów z branży) oraz B2C (drugiego dnia targi będą mogli odwiedzić wszyscy zainteresowani branżą muzyczną). Jest to więc doskonała okazja dla producentów, dystrybutorów i importerów z tej branży do wymiany doświadczeń i zbudowania trwałych, efektywnych relacji biznesowych, a dla wszystkich pasjonatów do poznania flagowych produktów oraz pre-testingu najnowszych muzycznych sprzętów.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook