Mami BABI TARG (Bilet dla wystawców z wjazdem)

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Inne.

Międzynarodowe Wystawy Psów Rasowych

MTP, Poznań

21.10.2017 - 22.10.2017

Ceny biletów:
    - 30zł

Szczegóły wydarzenia

Mami Babi Targ (Bilet dla wystawców z wjazdem)


Niedziela, 23. października 2016, g. 12.00- 15.00, Międzynarodowe Targi Poznańskie, pawilon 3A (antresola), wstęp biletowany Impreza odbywa się w ramach Targów Happy Baby

Ośrodek Rozwoju Osobistego Kobiet BABILĄD zaprasza na Mami BABI TARG® w ramach Targów HAPPY BABY – to doskonała okazja, aby pozbyć się ubrań i akcesoriów dziecięcych i ciążowych, które zalegają w szafach lub nabyć atrakcyjne ubranka dla dzieci. To również miejsce spotkania, rozmowy i spędzenia czasu w towarzystwie innych rodziców. Tego dnia w Pawilonienr 3A odbywać się będą Targi Happy Baby, które zgromadzą producentów, importerów i dystrybutorów zabawek, artykułów dla niemowląt i dzieci do 10 lat oraz rodziców. Bilet wstępu dla osób chcących wystawić się na Mamim BABIM TARGU® kosztuje 30 zł i obejmuje wstęp na Targi Happy Baby.

Mami BABI TARG® to specjalna edycja BABIEGO TARGU® dedykowana rodzicom i dzieciom. Lokalna odmiana znanych i niezwykle popularnych na Zachodzie swapping parties idealnie wpisuje się w nurt ekologiczny, który od jakiegoś czasu opanował modę. Zamiast wyrzucać nienoszoną już odzież lub kupować kolejne przedmioty zachęcamy rodziców, by przynieśli ubranka, buty, dodatki czy zabawki, z których dzieci już wyrosły i puścili je w obieg. Podczas spotkania rodzice mogą wymieniać się między sobą lub, jeżeli wymiana nie będzie możliwa, przeprowadzać transakcje gotówkowe. W każdym przypadku jest to atrakcyjne rozwiązanie: przychodząc na Mami BABI TARG® rodzice pozbywają się zbędnych przedmiotów, które w swoim „drugim życiu” trafiają do innej rodziny, a jednocześnie mogą wyszukać coś nowego dla swoich dzieci.


PRAKTYCZNE INFORMACJE

Na Mami Babi Targ NIE obowiązują zapisy. Bilety będzie można zakupić w przedsprzedaży lub w dniu imprezy (jedynie w przypadku jeśli pula biletów dla Wystawców nie zostanie wyprzedana w przedsprzedaży online), w kasach MTP, zlokalizowanych w budynkach MTP: Wejście Wschodnie (ul. Głogowska) oraz wejście Północne A (ul. Bukowska/pod wieżyczką). Przy kasie należy zaznaczyć, że chce się zakupić bilet na Mami Babi Targ. Najbliżej pawilonu 3A znajduje się Wejście Północne A, od ul. Bukowskiej.

Wstęp na salę dla Wystawców od godz. 11.00. Osoby, które nie wystawiają swoich ubrań zapraszamy od 12.00. Wstęp na Mami Babi Targ dla Wystawców kosztuje 30 zł (można wnieść maksymalnie 2 torby!) i obejmuje wstęp na Targi Happy Baby, Hobby i Aqua&Zoo oraz bezpłatny parking na terenie Targów.

Osoby Odwiedzające muszą w kasach MTP zakupić bilet na Targi Happy Baby, Hobby i Aqua&Zoo w cenie 20 zł (wstęp dla dzieci do 13 r.ż. jest BEZPŁATNY)

Dysponujemy ograniczoną liczbą stojaków. Prosimy wszystkie uczestniczki o zabranie ze sobą wieszaków, stojaków, krzesełek lub innych przedmiotów, które będą przydatne w wyeksponowaniu przyniesionych ubrań.

Wjazd na teren Targów dla WYSTAWCÓW od ul. Śniadeckich lub od ul. Bukowskiej.

Uwaga – przed wjazdem na teren Targów trzeba zakupić bilet – potem nie będzie to możliwe! Wjazd dla Odwiedzających – TYLKO od ul. Bukowskiej.

Koniecznie przeczytajcie regulamin imprezy!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • MTP, Głogowska 14, Poznań

Facebook