Jesienny Wieczór Charytatywny TV Puls "Pod Dębem" / Foundation under the oak tree autumn charity event

Jesienny Wieczór Charytatywny TV Puls "Pod Dębem" / Foundation under the oak tree autumn charity event
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Sprzedaż zakończona!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Inne.

Międzynarodowe Wystawy Psów Rasowych

MTP, Poznań

21.10.2017 - 22.10.2017

Ceny biletów:
    - 450zł - 1 Bilet
    - 800zł - 2 Bilety

Szczegóły wydarzenia

JESIENNY WIECZÓR CHARYTATYWNY FUNDACJI TV PULS „POD DĘBEM”


Pokaz kolekcji Doroty Goldpoint jesień / zima 2017 „Piękna siła”


Cały dochód ze sprzedaży biletów oraz z Silent Auction zostanie przekazany na realizację celów statutowych Fundacji TV Puls „Pod Dębem”.

Corocznie organizowany jesienny wieczór charytatywny spotyka się z dużą życzliwością artystów wspierających akcję oraz sporym zainteresowaniem odbiorców.

Razem możemy o wiele więcej!

Cieszmy się życiem i młodością, ale pamiętajmy o naszych seniorach. Nie pozwólmy żeby czuli się opuszczeni, samotni, zaniedbani. Oni zasługują na godną starość.


Program Jesiennego Wieczoru Charytatywnego:


Program Jesiennego Wieczoru Charytatywnego obejmuje kolację serwowaną do stolików przygotowaną przez mistrzów kuchni Villa Foksal, specjalnie na ten wyjątkowy wieczór.


W trakcie wieczoru odbędzie się pokaz Doroty Goldpoint luksusowej marki dla kobiet, stworzonej z miłości do piękna i pasji do tworzenia. Na jesiennym wieczorze charytatywnym zostanie zaprezentowana kolekcja jesień / zima 2017 „Piękna Siła”.

Pokaz kolekcji Doroty Goldpoint będzie wzbogacony o elektroniczne bity towarzyszące spontanicznej żywej muzyce fortepianowej, wykonane przez znakomity duet Agnieszki Putkiewicz laureatki nagrody Golden Real Award 2014 i DJ Spox.


Kolekcja Doroty Goldpoint „Piękna siła” ma zaprosić kobiety do zwrócenia się w głąb siebie w poszukiwaniu swojej pięknej siły, która może być wyrażana poprzez różne aspekty kobiecości. Kolekcja przepełniona jest intensywnością złota, granatu i burgundu. Królewskie printy w połączeniu ze szlachetnymi tkaninami tworzą i piękno i siłę.


W trakcie całego wieczoru będzie trwać Silent Auction – polegająca na cichej licytacji cegiełek. Cegiełkę będą stanowić historie podopiecznych Fundacji lub instytucji, której Fundacja zdecydowała się pomóc. Udział silent auction jest dobrowolny. Wsparcie będzie można zrealizować na miejscu dokonując płatności elektronicznych, wspierając tym samym podopiecznych Fundacji.


Organizator: Fundacja TV Puls „Pod Dębem”

Informacje o organizatorze:


Fundacja TV Puls „Pod Dębem” została założona z myślą o seniorach. Jej głównym celem jest wspieranie Domów Pomocy Społecznej, Domów Seniora oraz placówek opiekuńczych, oświatowych lub medycznych przeznaczonych również dla osób somatycznie chorych.


Fundacja pomaga również wyposażać sale rehabilitacyjne oraz modernizuje pomieszczenia do terapii zajęciowej. „Razem możemy więcej!” – to nazwa nowej akcji Fundacji TV Puls „Pod Dębem”, w ramach której Fundacja wesprze Dom Pomocy Społecznej nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim oraz inne placówki, które potrzebują pomocy. Głównym celem projektu jest zapewnienie seniorom dostępu do sprzętu umożliwiającego rehabilitację w plenerze.


Artyści Jesiennego Wieczoru Charytatywnego:


Dorota Goldpoint, Agnieszka Putkiewicz, Dj Spox


Dorota Goldpoint – luksusowa marka dla kobiet, stworzona z miłości do piękna i pasji do tworzenia.

Luksusowa marka stworzoną dla kobiet ceniących szlachetność tkanin, staranność wykonania oraz nowoczesną, minimalistyczna formę. Projekty Doroty Goldpoint to połączenie współczesnej włoskiej klasyki z francuską elegancką nonszalancją. Szyte z naturalnych tkanin, głównie z jedwabiu, kaszmiru, wełny, bawełny.

Poza ubraniami, projektantka Dorota Goldpoint skomponowała luksusowy zapach. Aurum to wyjątkowa kompozycja róży, paczuli i ambry, zmysłowy, bardzo kobiecy i niebywale intensywny zapach podkreśla osobowość i pomaga wyrazić wyjątkowy kobiecy charakter. Aurum zainspirowany potrzebą piękna, powstał z myślą o wyrafinowanych kobietach, które chcą czuć się pięknie i zmysłowo.

Moda to dla autorki umiejętność wyrażenia własnego stylu, przekonanie, iż wewnętrznego piękna nie zastąpi żadna kreacja, jednak odpowiednio dobrana pozwoli czuć się wyjątkowo atrakcyjnie.

„Wspieram działania Fundacji TV Puls "Pod Dębem" ponieważ pomoc jest szlachetna i potrzebna światu, to ona przezwycięża egoizm i próżność człowieka” – Dorota Goldpoint.


Agnieszka Putkiewicz – specjalista od ilustracji i oprawy muzycznej seriali, sztuk teatralnych filmów.

Laureatka nagrody Golden Real Award 2014 za opracowanie muzyczne filmu Powstanie Warszawskie!

DJ Spox - wiązany z olbrzymią liczbą projektów muzycznych, artystycznych, teatralnych, radiowych i telewizyjnych. Produkował i remixował dla wielu polskich artystów (Novika, Kixnare, Rebeka, The Phantom, Teielte, NMET, Last Robots.)

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Restauracja Villa Foksal, ul. Foksal 3/5, Warszawa

Facebook