Poznańskie Targi Piwne

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Inne.

WĘDRÓWKI Z DINOZAURAMI - SPEKTAKULARNE WIDOWISKO

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

TAURON Arena Kraków, Kraków

13.04.2019 - 14.04.2019

Kiedy: 4.11.2016 - 6.11.2016

Bilety w przedsprzedaży już od 20zł
Poznańskie Targi Piwne to doskonała okazja by poznać kulturę, historię, a także współczesny świat rzemieślniczego piwa.
Ceny biletów:
  • - 20zł - Bilet jednodniowy wielorazowego wejścia
    (do każdego biletu gratis: specjalne Piwo targowe)
  • - 40zł - Karnet 3-dniowy wielorazowego wejścia
    (do każdego karnetu gratis: specjalne Piwo Targowe oraz szklanka PTP)

Niepełnoletni:

Osoby niepełnoletnie wchodzą bezpłatnie, ale mogą wziąć udział w Targach wyłącznie w towarzystwie pełnoletniego opiekuna.

Każda osoba niepełnoletnia (tak jak wszyscy uczestnicy Targów) przez cały czas przebywania na terenie PTP musi mieć założoną opaskę, którą otrzyma przy wejściu. Prosimy pamiętać, że spożywanie alkoholu przez osoby niepełnoletnie jest zabronione.

Bilety:

Bilety będą dostępne w kasie na miejscu imprezy!

Szczegóły wydarzenia

Poznańskie Targi Piwne


Odbywające się od 2013 roku Poznańskie Targi Piwne to wyjątkowe wydarzenie. Radosna celebracja jednego z najstarszych trunków na świecie przeplata się z profesjonalnym charakterem imprezy targowej. To doskonała okazja by poznać kulturę, historię, a także współczesny świat rzemieślniczego piwa.

Podczas Targów Piwnych świetnie bawić się będą zarówno pasjonaci piwowarstwa, jak i osoby dopiero stawiające pierwsze kroki w piwnym temacie. Zabierzemy Was w podróż przez ocean smaków, aromatów i barw piw, uwarzonych w dziesiątkach browarów w Polsce i na świecie – od piwa grodziskiego do portera bałtyckiego, od lagera nowozelandzkiego do india pale ale. Zapewniamy możliwość wypróbowania najwyższej jakości piw rzemieślniczych, a także poznania produktów nierozerwalnie związanych z branżą piwną.

Targi to jednak nie tylko piwo, ale przede wszystkim niezwykli ludzie – piwowarzy domowi i profesjonalni, blogerzy, birofile i wszyscy ci, którzy po prostu kochają dobre piwo. To okazja by porozmawiać, wymienić się doświadczeniami lub nauczyć się czegoś nowego! Jeśli nie wiesz co to dolna fermentacja lub do jakiego piwa dodaje się kolendrę, to na Targach będziesz miał okazję się tego dowiedzieć!

Już niebawem zaczniemy zdradzać jakie atrakcje czekać będą na Was podczas tegorocznego wydarzenia! A obiecujemy - bedzie ich sporo! :)

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • MTP, Głogowska 14, Poznań

Strona internetowa: http://targipiwne.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/events/817067048428277/

Facebook