Low-Fi

Low-Fi

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Anna Maria Jopek & Kroke

Teatr Muzyczny, Gdynia

22.01.2018

Maryla Rodowicz Diva Tour 2017/2018 - Częstochowa - gościnnie Łukasz Golec i Paweł Golec

Zmiana daty i miejsca imprezy!

Hala Polonia, Częstochowa, Częstochowa

22.01.2018

Low–Fi na koncercie w Polsce
Ceny biletów:
    - 20 zł - w przedsprzedaży
    - 30 zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Bliźniacy – Alessandro, Adriano - i spółka – Fabio, Giuseppe z grupy Low-Fi, to bardzo aktywna formacja, która w styczniu 2012 wydała album o dość intrygującym tytule "What We Are Is Secret" i już zdążyła objechać z nim prawie całą Europę.

17 marca br. zespół zobaczymy w Krakowie na jedynym koncercie w klubie Alchemia.

"What We Are Is Secret" to pierwszy longplay tej włoskiej grupy. Ich muzyka jest gatunkiem z pogranicza new wawe i elektro, zainspirowanym post punkiem lat osiemdziesiątych.
W muzyczną podróż pełną niespodzianek zabiera nas znakomity utwór "Something”.
Jest niepokojąco hipnotyzujący – w stan niepokoju wprowadza nas muzyka, a w stan hipnozy tekst "does not make any sense" (Alternation.pl).

Kolejne utwory są równie genialne, na czele z "Dead Disco Syndrome #1", najbardziej charakterystycznym dla brzmienia zespołu. Płyta, której będziemy mieć okazję posłuchać na żywo, jest poruszająca, momentami wręcz zaskakująca prostotą muzyczną, czymś, czego wszyscy czasem potrzebujemy. Głęboko w podświadomość dociera głównie wokal Alessandro wydostający się z burzy syntezatorów i ściany gitar. Nie bez znaczenia dla ostatecznego kształtu materiału pozostaje udział w nagraniach przyjaciół zespołu, przedstawicieli europejskiej sceny electro/new wave: No More, Schonwald oraz Din A Tod & SEXINSPACE. Ich „dotyk” przełożył się na bogatsze brzmienie zahaczające o industrial z łatwo wpadającymi w ucho melodiami.

To wszystko usłyszą fani w Krakowie już 17 marca.

www.low-fi.net
www.facebook.com/lowfiband
www.youtube.com/lowfiband

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Facebook