God of The Mountain Tour - Nazareth, support: Tri State Corner - Łódź

God of The Mountain Tour - Nazareth, support: Tri State Corner - Łódź

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Anna Maria Jopek & Kroke

Teatr Muzyczny, Gdynia

22.01.2018

Maryla Rodowicz Diva Tour 2017/2018 - Częstochowa - gościnnie Łukasz Golec i Paweł Golec

Zmiana daty i miejsca imprezy!

Hala Polonia, Częstochowa, Częstochowa

22.01.2018

Ceny biletów:
    - 120zł - w przedsprzedaży
    - 140zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Nazareth - God Of The Mountain Tour 2013

Polacy kochają brzmienie NAZARETH

To jeden z głównych powodów, dla których legendarna grupa Nazareth przyjedzie ponownie do Polski. Podczas ostatniej trasy koncertowej w 2012 roku dali pięć udanych koncertów, na które przybyła blisko pięciotysięczna publiczność. Trasa koncertowa w 2013 roku zaplanowana jest w trzech największych miastach Polski: Wrocławiu, Krakowie i Łodzi.

Nazareth, jak zawsze, zaskoczy fanów swoją energetyczną grą i hipnotyzującym wokalem lidera Dana McCafferty. Będą nowości! Zespół będzie promował swój najnowszy singiel „God Of The Mountan“ (2013), który jest oficjalnym hymnem austryjackiego zespołu na Zimowe Mistrzostwa Świata w Narciarstwie Klasycznym 2013 w Val di Fiemme.  Oczywiście nie zabraknie nieśmiertelnych przebojów takich jak:Dream on czy Love Hurts.

„Nazareth“, jest wciąż aktywny i z powodzeniem koncertuje na całym świecie wydając kolejne płyty. Fanów zespołu z pewnością ucieszy fakt, że w kwietniu 2013 zostanie wydany kolejny krążek „Nazareth“ Best of pod nazwą "Hard'n'Heavy".

Najnowaszą trasę Nazareth supportował będzie Tri State Corner (polsko-grecko-niemiecki rock band). Zespół w 2012 roku z sukcesem koncertował w całej europie. Tri State Corner będzie promował swój najnowszy krążek, który nakładem Mystic Records Polska ukaża się w marcu 2013 roku  po raz pierwszy w polskich sklepach muzycznych.

www.nazareth.pl
www.tristatecorner.com

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook