Granie na Żywo: Kari Amirian

Granie na Żywo: Kari Amirian

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Ceny biletów:
    - 30 zł - w przedsprzedaży
    - 38 zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Granie Na Żywo – Kari Amirian

Młoda, niezwykle uzdolniona wokalistka, kompozytorka i producentka – Kari Amirian wystąpi w Hard Rock Cafe Kraków już 17 kwietnia. Koncert odbędzie się w ramach cyklu Granie Na Żywo.

Kari Amirian ukończyła Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina oraz Podyplomowe Studium Jazzu im. H. Majewskiego w Warszawie. Zadebiutowała albumem "Daddy Says I'm Special", który określony został przez dziennikarzy i słuchaczy jako jeden z najciekawszych debiutów 2011 roku. Uznawana za eksperymentatorkę, lubi mieszać gatunki, łączyć i obserwować, co powstanie z zestawienia akustycznych i elektronicznych brzmień. Jeszcze przed wydaniem swojej pierwszej płyty miała okazję współpracować z norweskim duetem Röyksopp. Zjawiskowa i niezwykła – takie wrażenia wzbudza w publiczności Kari. Zauważona przez Katarzynę Nosowską, została zaproszona przez nią do udziału w tegorocznej edycji festiwalu Męskie Granie. Wokalistka ma na swoim koncie także występy na takich festiwalach jak: Open’er Festival, Malta Festival, Re:Wizje, Slot Art Festival, TranSVocale Festival oraz Free Form Festival.

Rok 2012 był dla niej szczególnie owocny - zdobyła m.in. główną nagrodę podczas European Singer-Songwriter Music Festival TransVocale oraz w konkursie Superhiro 2012 w kategorii Muzyka. Została również nominowana w konkursie Nocne Marki do nagrody w kategorii Artysta Roku. Najnowsze wyróżnienie to nominacja do nagrody Fryderyki w kategorii Debiut Roku. Ma na swoim koncie współpracę z duetem Chmara Winter przy produkcji piosenki Tucy Chacy, która znalazła się na najnowszej składance Body Language Vol. 12, by Catz’N Dogz wydanej nakładem niemieckiej wytwórni Get Physical Music. Kari Amirian mogliśmy również usłyszeć na najnowszej EP-ce zespołu Twilite "Remixed", gdzie wokalistka stworzyła autorski remake piosenki "Too Late".

Słuchając Kari nie unikniemy skojarzeń z singer/songwriterkami takimi, jak Lykke Li, Feist, Bat For Lashes, Cat Power czy St. Vincent. Podobnie jak one, Kari ma w sobie moc połączoną z niezwykłą wrażliwością, która sprawia, że nie sposób przejść obok jej twórczości obojętnie.

Więcej informacji na http://www.granienazywo.pl

Koncert tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich. W lokalu obowiązuje zakaz palenia tytoniu.

Organizator: Agencja Plej.
Koncerty z cyklu Granie Na Żywo w Hard Rock Cafe Kraków sponsoruje Żywiec.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: Agencja Plej

Więcej informacji: www.hardrockcafe.pl

Facebook