Ray Wilson Live & Acoustic

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Ray Wilson

02.12.2017 - 04.12.2017

Ceny biletów (przedsprzedaż / w dniu imprezy):
    - 105zł / 110zł - siedzące
    - 80zł / 85zł - stojące

Szczegóły wydarzenia

Ray Wilson Live & Acoustic


Zapraszamy na akustyczny koncert ostatniego wokalisty zespołu Genesis, Ray Wilsona. Koncert odbędzie się 9 września w Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu. BĘDZIE TO PREMIEROWE WYKONANIE TEGO MATERIAŁU W STOLICY WIELKOPOLSKI!

Koncerty akustyczne Raya Wilsona to muzyczna podróż, która wiedzie przez emocje, ukazując niezwykłą zdolność artysty do prezentowania utworów w bardzo poruszający sposób. Szkocki wokalista obnaża swoje najskrytsze uczucia, zaś minimalistyczna produkcja zapewnia szczególnie intymny nastrój. Dodatkowo Ray przeplata utwory opowieściami w stylu „Storytellers”, często pełnymi charakterystycznego, szkockiego humoru. Podczas tego koncertu, który będzie zaprezentowany pierwszy raz w takiej formie przed poznańską publicznością, będzie można usłyszeć przekrój twórczości Wilsona, zarówno utwory solowe jak i klasyki grup Cut, Stiltskin czy Genesis. Pojawią się także kompozycje z najnowszych albumów– „Song for a friend” oraz „Makes me think of home”.

Ray Wilson wyróżniony przez „Classic Rock Magazine“ jako jeden z najwybitniejszych wokalistów brytyjskich, kompozytor i autor tekstów, ceniony szczególnie za charyzmę sceniczną i zawsze wysoką formę koncertową. W 1996 roku Ray Wilson zastąpił Phila Collinsa w roli wokalisty zespołu GENESIS. Jako frontman tej legendarnej grupy współtworzył będący na czwartym miejscu pod względem ilości sprzedanych płyt Genesis album „Calling All Stations“.. Artysta od ponad 7 lat związany jest z Poznaniem gdzie obecnie mieszka.


http://www.youtube.com/watch?v=w4kAM9MQAII
http://www.youtube.com/watch?v=tZ2AvnDV8g4
http://www.youtube.com/watch?v=tAd7ZwyEsPM

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • CK Zamek, ul. Św. Marcin 80/82, Poznań

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook