The Dillinger Escape Plan

The Dillinger Escape Plan
E-Ticket
Co to jest E-Ticket?

Bilety dostępne na ticketmaster.pl

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Bilety na to wydarzenie dostępne w stacjonarnych punktach sprzedaży: EMPiK, Saturn Media-Markt!
Ceny biletów:
    - 99zł

UWAGA:

Na to wydarzenie obowiązuje limit 8 biletów na klienta co oznacza, że jedna osoba może kupić łącznie nie więcej niż 8 biletów (w jednym zamówieniu lub w większej ilości zamówień).

W przypadku zakupu przez jedną osobę ilości przekraczającej ustanowiony limit, Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania wszystkich zakupionych biletów na podstawie Regulaminu Uczestnictwa w Imprezie


Nieletni poniżej 16 roku życia muszą być pod opieką osoby dorosłej lub posiadać ze sobą podpisany przez rodziców/opiekunów formularz zgody: pobierz

UWAGA:

Nowa data koncertu: 10 sierpnia 2017.

Klienci, którzy posiadają bilet na odwołany koncert planowany na 12/02/2017, mogą dokonać wymiany biletów na nową datę.

W tej sprawie prosimy o kontakt z bileterią, za pośrednictwem której zakupili Państwo bilety. Wymiana biletów możliwa jest do 31 marca 2017 lub wyczerpania puli biletów.

W sprawie dodatkowych pytań prosimy o kontakt info@livenation.pl

Szczegóły wydarzenia

Live Nation i Klub Stodoła prezentują:


The Dillinger Escape Plan


Klub Kwadrat - 10 sierpnia 2017


Goście specjalni: The Number Twelve Looks Like You i God Mother


Live Nation i Klub Stodoła z radością informują, że The Dillinger Escape Plan - jedna z najważniejszych grup w historii muzyki mathcorowej – powróci do Polski!

Zespół musiał odwołać pozostałe koncerty na trasie promującej ostatni „Dissociation" z uwagi na wypadek samochodowy – w tym koncert zaplanowany na 12 lutego w krakowskim Klubie Kwadrat. Obiecali dołożyć wszelkich starań do przełożenia koncertu na inny termin – i dotrzymali obietnicy!

Koncerty TDEP są absolutną energetyczną bombą, którą nie sposób porównać z jakimkolwiek innym zespołem na scenie. Członkowie zespołu poruszający się po całej konstrukcji sal klubowych, wspinający na balkony, elementy nagłośnienia i skaczący w publiczność, to bardziej codzienność niż okazyjny wybryk muzyków. Pod tym względem ich pomysłowość przyniosła im co najmniej tyle sławy co ich albumy, które od niemal dwóch dekad robią wrażenie na miłośnikach technicznego, agresywnego, chaotycznego a zarazem bardzo złożonego grania.

Dali fantastyczne show w Warszawie niecałe dwa tygodnie temu i z niecierpliwością oczekujemy ich sierpniowego koncertu w Krakowie.

Bilety na 12 lutego są ważne na 10 sierpnia, ale MUSZĄ być wymienione na nowe – prosimy o kontakt z bileterią, za pośrednictwem której bilety zostały zakupione.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: Live Nation

Gdzie:

  • Klub Kwadrat, Skarżyńskiego 1, Kraków

Facebook