Cisza Jak Ta

Cisza Jak Ta

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Valses de Vienne - Walce Wiedeńskie

24.01.2018 - 28.01.2018

Valses de Vienne - Walce Wiedeńskie - Kraków

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

Sala Filharmonii im. K. Szymanowskiego, …

24.01.2018

Ceny biletów:
    - 25zł

Szczegóły wydarzenia

Cisza Jak Ta

"Mają świeżość wczesnego Starego Dobrego Małżeństwa, nastrój dojrzałej Wolnej Grupy Bukowiny i to tajemnicze coś jeszcze, co ma tylko Cisza Jak Ta" Napisał o zespole J.Molczyk

Dynamiczny rozwój zespołu został w 2013 roku uhonorowany Pegazem Kultury, płyta "Nasze Światy" została uznana Poetycką Płytą Roku 2011 , a płyta - "Wuka" Poetycką Płytą Roku 2013 .

Najpopularniejsza piosenka zespołu na portalu Youtube osiągnęła ponad 5 milionów wyświetleń, a oficjalna strona grupy na portalu Facebook ma ponad 70.000 przyjaciół.

W 2014 roku zespół zdobył Nagrodę Publiczności Ogólnopolskiego Konkursu TVN, Radiowej Trójki i Skody - Skoda Auto Muzyka  , zdobywając 9 z 10  pierwszych miejsc. W 2015 roku zespół wydał dwie płyty - koncertową z towarzyszeniem kwartetu smyczkowego, oraz najnowszą studyjną "Więcej Milczenia", z której premierą przyjeżdża do Katowic.

A na koncertowym "pokładzie" Ciszy: trzy gitary, delikatna perkusja, flet, skrzypce, i cztery odmienne wokale splatające słowa i dźwięki w urozmaiconą całość. Do tego zawsze towarzyszący zespołowi Juno - pies zespołowy, ulubieniec publiczności w całym kraju, traktowany przez zespół i słuchaczy jako członek ciszowej rodziny. Bo i atmosfera koncertów Ciszy Jak Ta jest wyjątkowa. Powaga wierszy największych polskich poetów - Leśmiana, Stachury, Osieckiej czy Tetmajera miesza się tu z lekkością testów autorskich. Bogate, koronkowo tkane aranżacje podawane są oryginalnie i żywiołowo wydobywając z poezji polskiej to co najlepsze i najpiękniejsze.

Całość zamknięta w dwugodzinnych koncertach, które od 12 lat pozostawiają słuchaczy w zadumie, ale i w radości współtworzenia chwili.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook