Domowe Melodie

Domowe Melodie

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

wROCKfest.pl z przyjemnościa zaprasza na koncert zespołu Domowe Melodie! Ulubieńcy wrocławskiej publiczności wystąpią w klubie Zaklęte Rewiry.
Ceny biletów:
    - 50zł - w przedsprzedaży
    - 55zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Domowe Melodie


wROCKfest.pl z przyjemnościa zaprasza na koncert zespołu Domowe Melodie! Ulubieńcy wrocławskiej publiczności wystąpią w klubie Zaklęte Rewiry.

To niezwykłe trio w ciągu kilku lat mocno już odcisnęło swoje dłonie na polskim podwórku muzycznym. Kroczą swoimi ścieżkami, unikają medialnego szumi i marketingowych trików, zdobywając wierną grupę słuchaczy, którzy zapełniają kolejne sale koncertowe. Autorka muzyki i tekstów Justyna „Jucho" Chowaniak razem ze Staszkiem Czyżewskim i Kubą Dykiertem stali się bohaterami kolorowej i pięknej bajki, zrodzonej z potrzeby serca w domowym zaciszu, która dzięki mediom społecznościowym zyskała ogromny zasięg.

Dziś Domowe Melodie są swoją unikatową marką. Wymieniani są jednym tchem z najpopularniejszymi obecnie artystami w naszym kraju. Wszystko zaczyna się w 2012 roku, kiedy do sieci trafia klip do utworu "Zbyszek" - przypadkowo nagrany fragment próby szybko staje się internetowym hitem. Za nim ukazuje się debiutancki, samodzielnie wydany album. Pojawiają się pierwsze koncerty, pierwsze sukcesy i wyróżnienia. Jednym z nich jest debiut piosenki "Grażka" na drugim miejscu legendarnej Listy Przebojów Trójki, która tydzień później zdobywa szczyt. Ich głos dotarł do samej Kasi Nosowskiej, która zauroczona twórczością zespołu zaprosiła ich do udziału w Męskim Graniu. Udało im się również rozkochać w sobie magiczną Islandię, na którą zespół został zaproszony latem 2013, aby zagrać 5 wyjątkowych koncertów w różnych częściach wyspy. Na specjalne zaproszenie Ambasady Polskiej w Lizbonie zespół w czerwcu 2014 roku zagrał wyjątkowy koncert oraz wziął udział w serii spektakli Instytutu B61. „Domowe" zapisały się również na kartach historii festiwalu Open’er, dając trzy lata z rzędu zdaniem wielu jedne z najlepszych koncertów każdej z edycji. Justyna, Staszek i Kuba stanowią swoistą mieszankę wybuchową charyzmy, poczucia humoru i dziecięcej wręcz wrażliwości. Sami jedynie skromnie podkreślają, że pragną grać i śpiewać co im na sercu leży.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Klub Zaklęte Rewiry, al. Krakowska 100, Wrocław

Strona internetowa: https://www.facebook.com/domowemelodie

Facebook