Mela Koteluk

Mela Koteluk

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Valses de Vienne - Walce Wiedeńskie

24.01.2018 - 28.01.2018

Valses de Vienne - Walce Wiedeńskie - Kraków

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

Sala Filharmonii im. K. Szymanowskiego, …

24.01.2018

Ceny biletów:
    - 44 zł - w przedsprzedaży
    - 49 zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

MELA KOTELUK – koncert w gdańskim Parlamencie!

Agencja koncertowa P.W. Events z przyjemnością zaprasza na gdański koncert Meli Koteluk! Wokalistka i autorka tekstów, która zauroczyła polskich fanów kobiecością i cudownym głosem – rusza w kolejną trasę koncertową. Nie zabraknie podczas niej koncertu w Gdańsku! Mela Koteluk wystąpi tam 07.12.2013 r. w klubie Parlament.

Debiutancka płyta Meli Koteluk – „Spadochron” została okrzyknięta jednym z najgłośniejszych debiutów 2012 roku. Intrygujące kompozycje przyciągnęły miłośników nietypowych, wymykających się zaszufladkowaniu brzmień.
Mela Koteluk nie spoczęła na laurach po debiucie. Na początku 2013 Mela w duecie z Czesławem Mozilem nagrała "Pieśń o szczęściu" – utwór promujący film "Baczyński" w reżyserii Kordiana Piwowarskiego.

Obecnie Mela Koteluk pracuje nad nowym albumem. Podwójny singiel „Wielkie nieba / to trop” ukazał się 25 czerwca, a do piosenki „Wielkie nieba” powstał teledysk, nakręcony w trakcie azjatyckiej podróży Meli.
Nowy materiał oraz kompozycje z debiutanckiej płyty wybrzmią 07.12.2013 r. w gdańskim Parlamencie, gdzie Mela Koteluk na pewno stworzy magiczny klimat, a występ zapisze się w pamięci publiczności jako niesamowity wieczór.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook