Biohazard

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Agencja Artystyczna Go Ahead oraz Galicja Productions zapraszają na dwa koncerty grupy Biohazard! Amerykanie wystąpią w Polsce dwukrotnie: 4 listopada w warszawskiej Proximie i 5 listopada w krakowskim Kwadracie.
Ceny biletów:
    - 77 zł - w przedsprzedaży
    - 85 zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Agencja Artystyczna Go Ahead zaprasza na dwa koncerty grupy Biohazard! Amerykanie wystąpią w Polsce dwukrotnie: 4 listopada w warszawskiej Proximie i 5 listopada w krakowskim Kwadracie.

Grupa powstała w 1988 roku w Nowym Yorku, na Brooklynie. Biohazard był jednym z pierwszych zespołów, które łączyły w swojej muzyce elementy hip-hopu, hardcore'u i metalu. Ich kariera nabrała rozpędu w 1992 roku wraz z wydaniem drugiego albumu "Urban Discipline". Płyta znalazła ponad milion nabywców na całym świecie. W kolejnych latach Biohazard można było usłyszeć w towarzystwie takich sław hip hopu jak Onyx czy Cypress Hill. Na początku 2012 roku ukazał się kolejny album grupy, „Reborn in Defiance”, w ramach promocji którego zespół ruszył w trasę koncertową. Biohazard można było zobaczyć między innymi na Jarocin Festiwalu 2012.

Listopadowe koncerty Biohazard w Polsce odbędą się w ramach trasy „Vengeance is Ours”, która rozpocznie się w Niemczech 10 października.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Facebook