Toxic Holocaust, Tester Gier, Ragehammer

Toxic Holocaust, Tester Gier, Ragehammer

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Ceny biletów:
    - 50zł - w przedsprzedaży
    - 60zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Core-poration zaprasza na THRASH koncert


Toxic Holocaust / Tester Gier / RagehammerTOXIC HOLOCAUST

Thrash Speed Metal

Dla fanów: Municipal Waste, Midnight, Sodom

Toxic Holocaust to thrash metalowy zespoł z Portland, wydawany przez Relapse Records. Grupa powstała w 1999 roku z inicjatywy Joela Grinda, który do dnia dzisiejszego jest niekwestionowanym liderem i mózgiem zespołu. Grupa łączy ekstremalne tempo Kreatora i Slayer z energią Discharge, ciężarem Celtic Frost i rock'n'rollowym luzem w stylu Motorhead. Muzyka Toxic Holocaust charakteryzuje się szybkimi, surowymi, brutalnymi i bezkompromisowymi utworami, które rewelacyjnie sprawdzają się na koncertach. Ostatnia próbka ich możliwości w Firleju w 2014 roku razem z Exhumed nie pozostawia co do tego żadnych wątpliwości. Grupa dalej promuje swój ostatni album studyjny „Chemistry of Consciousness” z 2013 roku oraz pracuje nad nowym longplay'em.

www.facebook.com/ToxicHolocaust

TESTER GIER

Crossover

Dla fanów: D.R.I, Ratos De Porao, Iron Reagan

Śląski zespół powstały w 2012 roku na gruzach Świniopasa. Grają energiczny i bezkompromisowy thrash metal inspirowany punk rockiem i hardcorem. Wizytówką zespołu są szybkie, krótkie i zwarte utwory, okraszone prześmiewczymi tekstami. Tester Gier niewątpliwie wnosi niezbędną dawkę luzu w czasami skostniałej scenie metalowej. Grupa ma na swoim koncie kilka wydawnictw, w tym pełny album „Muzyka przeciwko przeglądom muzycznym” z 2015 roku.

https://www.facebook.com/xtestergierx/

RAGEHAMMER

Blackend Thrash Metal

Dla fanów: Venom, Deströyer 666, Darkthrone, Nifelheim

Tegoroczna sensacja zagra po raz pierwszy we Wrocławiu! Ragehammer został założony w 2012 roku w Krakowie. W pierwszym roku działalności, zespół zaistniał za sprawą dema „War Hawks”. W swojej twórczości bazuje na oldschoolowym thrashu i blacku metalu rodem z lat 80. W 2016 roku, nakładem Pagan Records, kwartet wydał pierwszy album „The Hammer Doctrine”, który zebrał same doskonałe recenzje.

http://paganrecords.bandcamp.com/album/the-hammer-doctrine

Info:

https://www.facebook.com/events/238785423144336/
https://www.facebook.com/cpkoncerty/

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Klub Liverpool, Świdnicka 37, Wrocław

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook