„Źródło”– przyjaciele śpiewają Jackowi Kaczmarskiemu

„Źródło”– przyjaciele śpiewają Jackowi Kaczmarskiemu

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Maryla Rodowicz Diva Tour 2017/2018 - Opole

Zmiana daty koncertu!

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe, Opole

23.01.2018

Valses de Vienne - Walce Wiedeńskie

23.01.2018 - 28.01.2018

Ceny biletów:
    - 25zł - siedzące
    - 15zł - wejściówka bez gwarancji miejsca siedzącegoe

Szczegóły wydarzenia

„Źródło”– przyjaciele śpiewają Jackowi Kaczmarskiemu


„Źródło” – piosenki Jacka Kaczmarskiego w Starym Klasztorze! W kwietniu tego roku mija 13. rocznica śmierci Jacka Kaczmarskiego.

Twórczość największego polskiego barda, jak co roku, przypomną jego muzyczni spadkobiercy skupieni wokół Wrocławskiego Salonu Jacka Kaczmarskiego.

Koncert  „Źródło – przyjaciele śpiewają Jackowi Kaczmarskiemu" odbędzie się 8 kwietnia w dobrze znanej miłośnikom dobrej muzyki, Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze przy ul. Purkyniego 1.

Klub Stary Klasztor pełni funkcję siedziby Wrocławskiego Salonu Jacka Kaczmarskiego i regularnie co miesiąc gości wielbicieli talentu przedwcześnie zmarłego barda.

W koncercie wystąpią: Trio Łódzko-Chojnowskie – najbardziej znany zespół kultywujący muzyczną tradycję tria Kaczmarski/Gintrowski/Łapiński , gitarowy bard Adam Łapacz oraz znakomite wokalistki -   Justyna Panfilewicz z akompaniującym jej na pianinie Cezarym Mogielnickim i Monika Pfanhauser z Szymonem Podwinem na gitarze. Po koncercie głównym zapraszamy na wspólne granie i śpiewanie piosenek Jacka Kaczmarskiego do późnych godzin nocnych. Przygotujcie gitary, śpiewniki i mocne gardła!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Klub Muzyczny Stary Klasztor, Purkyniego 1, Wrocław

Facebook