Oberschlesien Akustycznnie

Oberschlesien Akustycznnie

Impreza odwołana!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Oberschlesien Akustycznnie

Impreza odwołana!

Miejskie Centrum Kultury, Ruda Śląska

Ceny biletów:
    - 15zł - ulgowy (dzieci do 10 roku życia)
    - 40zł - normalny
Więcej o koncertach na: Teraz Rock

UWAGA:

Wydarzenie zostało odwołane!

Zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Szczegóły wydarzenia

Oberschlesien AKUSTYCZNIE


Zapraszamy Was na Oberschlesien w akustycznej odsłonie! Będzie walentynkowo, romantycznie i niezwykle nastrojowo:) Zespół zagra materiał z 2 albumów, nie zabraknie również NOWOŚCI!

W 2015, na zaproszenie Wojtka Manna, zespół wystąpił z koncertem w wersji akustycznej w Radiowym Studio im. Agnieszki Osieckiej w Trójce, kilka miesięcy później w Antyradiu. http://www.polskieradio.pl/9/319/Artykul/1498442,Grupa-Oberschlesien-w-Trojce-WIDEO

Oberschlesien zasłynął w 2012 roku jako finalista programu muzycznego Must Be The Music. Proponują mocne, nowoczesne brzmienie z elektronicznymi smaczkami oraz pisane w śląskiej gwarze, dosadne i jednocześnie oszczędne teksty Michała Stawińskiego (czasem śpiewane, czasem melorecytowane). To wszystko znacznie wyróżnia formację na polskiej scenie muzycznej. Ponad 300 zagranych koncertów, wypełnione kluby doskonale świadczą o stale rosnącej popularności zespołu. W dorobku zespołu znajdują się dwa albumy studyjne a już niebawem premiera DVD/CD Oberschlesien & Adam Sztaba symfonicznie: http://www.youtube.com/watch?v=sIvgKUnKR9Y

W 2017 muzycy planują wydanie kolejnego krążka „Oberschlesien III”. W najbliższym czasie oczekiwany pierwszy singiel zapowiadający wydawnictwo.

Oberschlesien zagra w składzie: Michał Stawiński – wokal, Marcel Różanka – perkusja, Łukasz Sztaba – fortepian, instrumenty klawiszowe, Wojtek Jasielski – gitara basowa, Tomasz Andrzejewski – gitara elektryczna, Adam Jurczyński – gitara elektryczna.

Muzycy podkreślają, że pokazują Śląsk w nowoczesnej odsłonie. Stali się muzycznymi Ambasadorami Śląska - nawiązują do śląskich tradycji w nowatorskim przekazie.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Miejskie Centrum Kultury, Niedurnego 69, Ruda Śląska

Facebook