"Best of Mozart" - The Amadeus Consort Salzburg

"Best of Mozart" - The Amadeus Consort Salzburg

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

W programie Best of Mozart znajdą się największe dzieła Wolfganga Amadeusza Mozarta, niepowtarzalną atmosferę zapewnią XVIII-wieczne instrumenty, a muzycy wystąpią w strojach z epoki klasyków wiedeńskich.
Ceny biletów (przedsprzedaż / w dniu koncertu):
    - 115zł / 125zł - I kategoria
    - 95zł / 105zł - II kategoria
    - 75zł / 85zł - III kategoria

Szczegóły wydarzenia

Best of Mozart

Niezwykły projekt po raz pierwszy w Polsce!


W październiku do Polski przyjadą do Polski wyjątkowi muzycy The Amadeus Consort Salzburg – absolwenci Mozarteum, Uniwersytetu Mozarta w Salzburgu. W programie Best of Mozart znajdą się największe dzieła Wolfganga Amadeusza Mozarta, niepowtarzalną atmosferę zapewnią XVIII-wieczne instrumenty, a muzycy wystąpią w strojach z epoki klasyków wiedeńskich.

Best of Mozart to projekt w wykonaniu The Amadeus Consort Salzburg, którzy postanowili jak najwierniej odtworzyć dzieła mistrza i zadbać nie tylko o perfekcyjną interpretację ale również o aspekt wizualny, za sprawą którego słuchacze mogą się przenieść w czasie 3 wieki wstecz przy akompaniamencie najzdolniejszych muzyków i dwójki wybitnych śpiewaków operowych. To wyjątkowa okazja by w świeży i niestandardowy sposób spojrzeć na dzieła jednego z najwybitniejszych kompozytorów wszechczasów.

The Amadeus Consort Salzburg występowali na całym świecie grając setki koncertów, biorąc udział w ponad 50 produkcjach telewizyjnych. W październiku po raz pierwszy wystąpią w Polsce – w Filharmonii Wrocławskiej

Organizator: Piosenka Plus

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook