Bracia Akustycznie, gość specjalny: Krzysztof Cugowski

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Ceny biletów:
    - 70zł - w przedsprzedaży
    - 80zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

BRACIA gość specjalny: KRZYSZTOF CUGOWSKI


Zespół BRACIA jest obecnie jedną z najbardziej cenionych formacji rockowych w Polsce. Na czele grupy stoją bracia Piotr i Wojciech Cugowscy.

Publiczność będzie świadkiem wyjątkowego, klimatycznego, pełnego kunsztu i rockowej energii widowiska. Z racji na wyjątkowy, przedświąteczny czas, w programie koncertu nie zabraknie akcentów kolędowych. Ekskluzywnym gościem zespołu Bracia będzie wybitny polski wokalista, legenda polskiego rocka, Krzysztof Cugowski. W 2014 roku Budka Suflera zakończyła swoją działalność po 40-u latach istnienia, zamykając ważny rozdział w historii polskiego rocka. Od ponad roku Krzysztof Cugowski kontynuuje swoją muzyczną przygodę, koncertując ze swoimi synami.

Zespół obchodzi w tym roku 15-lecie istnienia. Ma w dorobku cztery albumy: „Fobrock”, Tribute to Queen”, „Zapamiętaj” oraz ostatni, "Zmienić zdarzeń bieg", który dzięki takim przebojom, jak: „Nad przepaścią”, „Wierzę w lepszy świat”, „Po drugiej stronie chmur” czy „Niepisane”, uzyskał status Platynowej Płyty.

Już 30 września pod szyldem „Cugowscy” ukaże się wspólne dzieło Piotra i Wojtka z ojcem, Krzysztofem Cugowskim czyli płyta pt. „Zaklęty krąg”. A promujący ten album singiel - pod tym samym tytułem – już dziś można usłyszeć w rozgłośniach radiowych.

Zapraszamy na koncert zespołu Bracia oraz ich gościa specjalnego, Krzysztofa Cugowskiego!


Skład zespołu:
Piotr Cugowski – wokal    
Wojciech Cugowski – gitara, wokal
Tomasz Gołąb – gitara basowa
Jarosław Chilkiewicz – gitara
Bartłomiej Pawlus – perkusja
gość specjalny:
Krzysztof Cugowski – wokal

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Klub Pokład, AL.Jana Pawła II 11, Gdynia

Facebook