U Studni "Wspólne Zdjęcie"

U Studni "Wspólne Zdjęcie"

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Siesta Festival: Marta Gomez

Polska Filharmonia Bałtycka, Gdańsk

20.04.2018

Siesta Festival: Noce Fado - Fábia Rebordão

Polska Filharmonia Bałtycka, Gdańsk

20.04.2018 - 21.04.2018

Ceny biletów (przedsprzedaż/w dniu koncertu):
    - 40zł/50zł - siedzące
    - 30zł/35zł - stojące

Szczegóły wydarzenia

U STUDNI – promocja nowej płyty w Starym Klasztorze!


Stary Klasztor zaprasza 28  listopada na koncert promujący najnowszą płytę pt. "Wspólne zdjęcie" czołowych reprezentantów nurtu Krainy Łagodności.„U Studni" to formacja wywodząca się z nurtu z poezji śpiewanej, a tworzą ją byli muzycy kultowego Starego Dobrego Małżeństwa. Grupa powstała w 2012 roku. Autorami wierszy śpiewanych przez zespół jest Adam Ziemianin i Dariusz Czarny.

Współtworząc przez wiele lat (1984-2012) Stare Dobre Małżeństwo, wyznaczyli rozpoznawalne brzmienie i styl muzyczny tej legendarnej grupy. Swoje doświadczenie wykorzystują także wspierając zespoły: „Bohema” (Darek Czarny), „WYSPA” i „Do Góry Dnem” (Ola Kiełb) czy „Hoodoo Band” (Andrzej Stagraczyński). Twórcze osobowości, naturalność i swoboda bycia na scenie, i świetny kontakt z publicznością gwarantują wyjątkowość każdego koncertu „U STUDNI”. Zespół brzmi swojsko i świeżo. Znane i świetnie wyważone brzmienie gitar Darka Czarnego i Ryśka Żarowskiego, basu Andrzeja Stagraczyńskiego i jedynych, niepowtarzalnych skrzypiec Wojtka Czemplika zyskują sobie coraz szersze kręgi fanów – w różnym wieku.


Mądra refleksja, afirmacja życia we wszystkich jego przejawach, liryka najwyższej próby i optymizm, to oprócz przepięknej harmonii głosów wokalistów i akompaniujących instrumentów najważniejsze walory przekazu i stylu zespołu U Studni.

Grają w całej Polsce, a żywy kontakt ze słuchaczami, integracja duchowa, chęć i potrzeba wspólnego śpiewania z publicznością podczas koncertów stanowią dla nich podstawę działania.


„U STUDNI” zasilają swoimi talentami:

  • Dariusz Czarny – gitary, śpiew, aranżacje
  • Wojciech Czemplik – skrzypce, altówka, mandolina, śpiew, aranżacje
  • Ola Kiełb-Szawuła – gitara, śpiew, aranżacje
  • Andrzej Stagraczyński – gitara basowa, aranżacje
  • Ryszard Żarowski – gitary, śpiew, aranżacje

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Klub Muzyczny Stary Klasztor, Purkyniego 1, Wrocław

Facebook