Kamp!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Ceny biletów:
    - 20zł - Normalny
    - 10zł - Ulgowy

Szczegóły wydarzenia

POLISH SOUNDS


KAMP!

17.09.2016, godz. 19:00


Kiedy łódzki zespół Kamp! zaczynał swą działalność w 2007 roku jeszcze nikt się nie spodziewał, że electro-pop będzie tak popularny nad Wisłą jak teraz. Ale to właśnie dzięki Radkowi Krzyżanowskiemu, Michałowi Słodowemu i Tomaszowi Szpaderskiemu elektroniczne piosenki o porywających melodiach i transowej rytmice stały się tak atrakcyjne dla młodego pokolenia.

Zaczęli od koncertów – i nie dość, że zagrali we wszystkich liczących się klubach w Polsce, to pokazali się na najważniejszych festiwalach. I to właśnie występy na żywo zwróciły najpierw uwagę na Kamp! Okazało się bowiem, że electro-pop to nie trzech facetów stojących nieruchomo za klawiszami, ale ekspresyjne show z energetycznym frontmanem w roli głównej i pomysłowo opracowaną stroną wizualną.

Wydany w 2012 roku pierwszy album Kamp! był prawdziwą sensacją na polskim rynku, gdyż muzykom udało się na nim finezyjnie połączyć indie-popową wrażliwość z nowofalową nostalgią i współczesnymi aranżacjami. Opublikowana cztery lata później druga płyta tria wyniosła Kamp! na jeszcze wyższy poziom. „Orneta” jest kopalnią potencjalnych przebojów – ale okrążających szerokim łukiem wszelkie schematy gatunkowe” – pisał o niej Onet.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Mediateka, al. Marszałka Piłsudskiego 16, Tychy

Facebook