Marek Dyjak

Miejsca imprez:

Ceny biletów:
    - 75zł

Szczegóły wydarzenia

Marek Dyjak "Pierwszy Śnieg"


Po udanej wiosennej trasie, Marek Dyjak rusza w kolejną,jesienną odsłonę koncertową albumu "Pierwszy Śnieg". To kolejna szansa na sprawdzenie jak nowe kompozycje wybrzmiewają na żywo, to okazja do ponownego zanurzenia się w świat pięknych interpretacji Marka Dyjaka. Nie zabraknie oczywiście największych „hitów”, dzięki którym Dyjak pojawił się na muzycznej mapie Polski.


"Człowiek (Złota Ryba)" - http://www.youtube.com/watch?v=ztOrpUGi46Y

"Miejsca przedmioty kształty drzwi" - http://www.youtube.com/watch?v=1thqS83-ZGI


Jacek Świąder, Gazeta Wyborcza:

„W nowej muzyce Dyjaka słychać ulicę, podwórko, dom, szemrane i przegrane imprezy, na których z przyjaciółmi śpiewa się zdartym, ale pełnym głosem. Niech nikogo nie zmyli pozorne zmęczenie i charczenie. Dyjak to zawodowiec, który urodził się do tego, by stać przy mikrofonie i opowiadać.”

Mirosław Pęczak, Polityka:

„Swoje robią jazzujące aranżacje i znakomita gra akompaniujących instrumentalistów, zwłaszcza trębacza Jerzego Małka, skądinąd też aranżera i producenta płyty. Dobrze to zrobiło samym piosenkom, które w tej oprawie i w tym wykonaniu nabierają szczególnego uroku i mocy. W efekcie mamy kto wie czy nie najlepszą płytę w dorobku Dyjaka.”

Katarzyna Paluch, Onet:

Typowe dla Dyjaka "wypruwanie flaków" dotyczy momentów autobiograficznych. Tradycyjnie artysta nie daje sobie najmniejszej taryfy ulgowej. Przeprowadza słuchacza przez kolejne, często bolesne, wersy, w których możemy oczekiwać jednak pewnego oczyszczenia.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Scena Na Piętrze, Masztalarska 8, Poznań

Facebook