Linkin Park

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Impact Festival: System Of A Down (SOAD), Linkin Park

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

TAURON Arena Kraków, Kraków

Bilety w przedsprzedaży już od 193zł
Amerykańska grupa rockowa Linkin Park będzie kolejną gwiazdą światowego formatu, która wystąpi na Stadionie Miejskim w Rybniku! Koncert odbędzie się 25 sierpnia i będzie jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych w tym roku w Polsce.
Ceny biletów:
  - 699zł - Premium VIP
  - 363zł - Golden Circle EE
  - 283zł - Golden Circle
  - 193zł - Płyta
  - 223zł - Trybuny

Osoby zainteresowane zakupem biletów dla osoby niepełnosprawnej poruszającej się na wózku prosimy o kontakt pod adresem: biuro@imprezyprestige.com

Pakiet VIP zawiera:

 

 • Bilet na koncert (patrz mapka)
 • Bary, serwujące drinki na Państwa życzenie
 • Bary z winem
 • Alkoholowe cocktaile
 • Poczęstunek w formie szwedzkiego bufetu. Bufet zawierać będzie wybór starterów typu "finger food", ciepłych jak i zimnych przekąsek, bar sałatkowy, desery
 • Bary piwne
 • Napoje bezalkoholowe, kawa i herbata

Szczegóły wydarzenia

Linkin Park zagra w Rybniku!

Amerykańska grupa rockowa Linkin Park będzie kolejną gwiazdą światowego formatu, która wystąpi na Stadionie Miejskim w Rybniku! Koncert odbędzie się 25 sierpnia i będzie jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych w tym roku w Polsce. Organizatorami koncertu będą: agencja Prestige MJM oraz miasto Rybnik.

Linkin Park to jeden z najpopularniejszych zespołów rockowych na świecie. Kariera zespołu to wspaniałe pasmo sukcesów.
- Po koncercie Thirty Seconds to Mars nie można było dokonać lepszego wyboru. Dzięki występowi Linkin Park Rybnik nadal będzie słynąć z najlepszej rockowej muzyki. Warto podkreślić, że to także powrót grupy na Górny Śląsk. W czerwcu 2007 roku odbył się koncert na Stadionie Śląskim. Wystąpili wtedy obok Pearl Jam. To były dwa równorzędne, świetne widowiska muzyczne – mówi Aleksandra Szatan z Dziennika Zachodniego.
- To jest wyjątkowo stadionowy zespół – zauważa z kolei znany dziennikarz muzyczny Roman Rogowiecki. - Byli już przecież w Polsce na kilku dużych obiektach. To nowoczesny rock połączony i podany z elementami rapu, czy hip-hopu. W przeszłości świetnie się to sprawdzało i nie ma co do tego żadnych wątpliwości, że podobnie będzie również i tym razem – dodaje Rogowiecki.
- Linkin Park z pewnością przyciągnie bardzo wielu fanów. To zespół, który od dłuższego czasu znajduje się na topie i nie ma problemów ze sprzedażą biletów na swoje koncerty. Do Rybnika po raz kolejny przyjadą młodzi ludzie. Być może uda się nawet pobić rekord frekwencji, który padł podczas ubiegłorocznego koncertu Thirty Seconds to Mars – wtóruje mu Aleksandra Szatan z Dziennika Zachodniego.

Do tej pory grupa Linkin Park nagrała sześć albumów studyjnych. Do Polski z kolejnym koncertem przyjedzie promować ten najnowszy "The Hunting Party". W opinii ekspertów i muzyków to "najcięższa" płyta w historii zespołu.
- Najpierw nagrałem dema. To był alternatywny pop, który brzmieniem pasował do tego, co grają obecnie rozgłośnie radiowe. Później trafiłem na fragment bloga “Rock Music Sucks Right Now and it’s Really Depressing”. To skłoniło mnie do pewnych przemyśleń. Napisałem coś, co miało być odpowiedzią i wtedy zdałem sobie sprawę, że pracowałem nad czymś innym niż to, co chciałem uzyskać – tłumaczy Mike Shinoda, wokalista i multiinstrumentalista Linkin Park.  

- Kiedy pomyślę o sobie w wieku 15 lat, to dochodzę do wniosku, że wszystkie emocje były wtedy bardzo żywe i nielogiczne. Na pewno nie były poparte doświadczeniem. Lubiłem muzykę, która była mocno ofensywna pod względem warstwy tekstowej jak i muzycznej. Odpowiadało mi wszystko, co budziło niesmak u moich rodziców. Musieliśmy zatem przypomnieć sobie te emocje, by stworzyć najnowszy album – dodaje Mike Shinoda.

Za Linkin Park przemawia także całe mnóstwo nagród, które zespół zdobył w trakcie swojej kariery muzycznej. Grupa jest między innymi laureatem Grammy Awards, zdobywcą MTV Europe Music Awards. W swoim dorobku ma także nagrody American Awards, World Music Awards, Kerrang! Awards czy Billboard Music Awards. Poza tym, zespół regularnie wyprzedaje swoje występy na żywo do ostatniego miejsca, czego najlepszym dowodem jest listopadowa europejska część trasy koncertowej. Zespół zagrał wtedy 15 razy i każdy show obejrzało komplet widzów. Tak było między innymi w: Zurychu, Amsterdamie, Monachium, Wiedniu, Paryżu, Berlinie, czy Londynie, a więc w najbardziej znaczących koncertowych ośrodkach Europy.
- To wszystko potwierdza, że mamy do czynienia z zespołem z najwyższej półki. Rybnik zasługuje na taką gwiazdę – mówi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM.
- Cieszymy się, że Rybnik znalazł się na trasie koncertowej Linkin Park . Mamy nadzieję, że wszystko zostanie zapięte na ostatni guzik. Wierzymy, że dzięki wzorowej organizacji ze strony spółki Prestige MJM  fani, którzy od kilku lat przyjeżdżają do naszego miasta i tym razem będą zadowoleni – dodaje prezydent Rybnika Piotr Kuczera.

Koncert Linkin Park będzie piątym wielkim wydarzeniem muzycznym, które odbędzie się na Stadionie Miejskim w Rybniku. Wcześniej występowali na nim Bryan Adams, Guns N` Roses, Rod Stewart i grupa Thirty Seconds to Mars.

Plan imprezy:
Otwarcie bram dla posiadaczy biletów Golden Circle EE - 16:15
Otwarcie bram - 17:15
My Riot - 18:30
The Last Internationale - 19:30
Linkin Park  - 21:00


LINKIN PARK – koncertowy niezbędnik

Poniżej zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno – organizacyjnych związanych z koncertem Linkin Park na Stadionie Miejskim w Rybniku w dniu 25 sierpnia 2015 roku.

Otwarcie bram
 
Otwarcie bram stadionu nastąpi w dniu koncertu o godzinie 17:15. Około godziny 18:30 rozpocznie się występ My Riot, natomiast The Last Internationale zagra o godzinie 19:30. Około godziny 21.00 na scenie pojawi się zespół LINKIN PARK.

Parkingi

- parking A - ul. Obwiednia Północna (naprzeciwko marketu Carrefour) – ok. 800 miejsc, czynny od 8.00 (płatny 20 zł)
- parking A - ul. Obwiednia Północna (naprzeciwko marketu Castorama) – ok. 1100 miejsc, czynny od 13.00 (płatny 20 zł)
- parking B -  ul. Obwiednia Północna (naprzeciwko sztucznego boiska) – ok. 300 miejsc, (płatny 20 zł)
- parking C - ul. Obwiednia Północna (obok sztucznego boiska) dla autobusów grup zorganizowanych (płatny 30 zł)
- parking D (Rybnickie Błonia, ul. Groborza) – parking BEZPŁATNY (za wyjątkiem terenu przeznaczonego pod pole biwakowe, gdzie funkcjonował będzie parking płatny strzeżony)
Na parkingach dostępne będą przenośne toalety. Ponadto w bezpośrednim sąsiedztwie parkingów, obok kąpieliska „Ruda” ustawione będą Food Trucki z różnorodną ofertą gastronomiczną.  
Parkingi specjalne:
- parking dla osób niepełnosprawnych - obok stadionu, przy ul. Żużlowej.  

Dojazd
 
Posiadacze biletów na koncert Linkin Park mogą w dniu koncertu BEZPŁATNIE korzystać z przejazdów autobusami komunikacji miejskiej, organizowanych przez Zarząd Transportu Zbiorowego w Rybniku (w razie kontroli należy okazać rewizorowi bilet na koncert).
Do stadionu dojeżdżają autobusy o numerach: 11, 12, 13, 14. Szczegółowe informacje na temat kursowania komunikacji miejskiej –  http://www.ztz.rybnik.pl/index.php?page=autobusem-na-koncert-linikn-park

Po koncercie do Katowic i Gliwic:
Firma INTER zapewni po koncercie specjalne połączenia autobusowe na trasach: Rybnik – Katowice i Rybnik – Gliwice. Przejazd będzie możliwy na podstawie biletów zakupionych przez stronę http://bus-inter.pl/
Zakup biletów w dniu koncertu
 
W dniu koncertu od godziny 10:00 będzie można nabywać bilety w kasach stadionu od strony ulicy Żużlowej. Bilety będzie też można przez cały czas kupować (aż do momentu rozpoczęcia koncertu) poprzez system sprzedaży: eBilet. Wejściówki będą także dostępne w salonach Empik na terenie całego kraju.

Osoby niepełnosprawne
 
Miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych, które zakupiły specjalny bilet znajdować się będą na parkingu od strony ulicy Żużlowej. Od strony ulicy Żużlowej będzie też usytuowane wejście dla osób niepełnosprawnych (to samo co dla pozostałej części publiczności).

Osoby niepełnoletnie

Osoby poniżej 16 roku życia mają prawo uczestniczyć w koncercie tylko pod opieką rodziców lub opiekunów. Jeśli chcą samodzielnie uczestniczyć w koncercie muszą posiadać przy sobie podpisaną przez rodziców lub opiekunów zgodę, która będzie zawierała kontaktowy numer telefonu.
 
Gastronomia na koncercie
 
Podczas koncertu na stadionie będą otwarte punkty gastronomiczne, w których będzie można zakupić ciepłe i zimne przekąski. Będzie też można nabyć różne napoje oraz piwo. Punkt gastronomiczny będzie również ustawiony przed obiektem od strony ulicy Żużlowej.

Punkty medyczne

Główny punkt medyczny zostanie usytuowany w parku maszyn na wysokości sceny, dodatkowo stanowiska mobilne będą zlokalizowane na płycie stadionu oraz na trybunach.

Toalety

W dniu koncertu toalety (typu TOI – TOI) będą czynne na koronie stadionu oraz przy wejściu na płytę boiska. Tego typu toalety pojawią się również w pobliżu hali VIP.
Czego nie można wnosić na koncert?

Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), kamer, aparatów fotograficznych z odłączanym obiektywem, sprzętu do rejestrowania dźwięku, wskaźników laserowych, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, długich łańcuchów przy portfelach, banerów oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora mogą powodować zagrożenie.
Aparaty fotograficzne
Na terenie imprezy nie można wnosić aparatów fotograficznych z odkręconymi obiektywami. Dopuszczalne jest natomiast korzystanie z aparatów kompaktowych.
Palenie papierosów na koncercie
Na terenie stadionu obowiązuje bezwzględny ZAKAZ PALENIA! Palenie papierosów będzie możliwe tylko w specjalnie wydzielonych strefach poza stadionem (dojście do stref zostanie oznaczone na obiekcie w odpowiedni sposób).

Bankomaty
 
Najbliższy stadionowi bankomat znajduje się w supermarkecie Carrefour położonym 300 metrów od obiektu, na którym będzie odbywał się koncert.
 
Gadżety
 
Podczas koncertu będzie można nabyć oficjalne pamiątki związane z zespołem Linkin Park.  Na stoisku, będzie można dokonać zakupów wyłącznie gotówką.
Stoiska z gadżetami będą się znajdować w dwóch miejscach na stadionie: na koronie obiektu oraz przy wejściu na płytę boiska w pobliżu strefy gastronomicznej.

Dodatkowe informacje
 
Wszystkie niezbędne informacje związane z koncertem Linkin Park w Rybniku zawsze można odnaleźć na stronie internetowej www.prestigemjm.com oraz na oficjalnym fanpage’u firmy Prestige MJM na Facebooku.
W dniu koncertu zostanie też przygotowany specjalny punkt informacyjny. Zostanie on usytuowany na rogu ul. Żużlowej oraz ul. Gliwickiej. Dodatkowo zarówno na obiekcie, jak i w jego bezpośrednim sąsiedztwie, znajdować się będą wolontariusze służący informacjami.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook