Piaf! The Show

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Valses de Vienne - Walce Wiedeńskie

24.01.2018 - 28.01.2018

Valses de Vienne - Walce Wiedeńskie - Kraków

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

Sala Filharmonii im. K. Szymanowskiego, …

24.01.2018

Ceny biletów:
    - 165zł, 145zł, 115zł, 85zł

Komunikat organizatora:

 

Osoby w wieku do 13 lat mogą przebywać na terenie imprezy tylko i wyłącznie w towarzystwie dorosłego opiekuna. Osoby powyżej 13 roku życia, a nie mające ukończonych lat 18 muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna na uczestnictwo w imprezie oraz dokument ze zdjęciem (legitymacja szkolna, bilet miesięczny, karta rowerowa).Opiekunowie uczestników koncertu (młodszych niż 16 lat a starszych niż 13 lat) zobowiązani są do osobistego przyprowadzenia ich na imprezę i odebrania ich po imprezie.

Szczegóły wydarzenia

Piaf! The Show

Piaf! The Show to koncert, podczas którego usłyszymy największe przeboje francuskiej artystki Edith Piaf. Widowisko przeniesie widzów na urokliwe ulice paryskiego Montmartre w czasy „La Vie En Rose”.

Wszystkie piosenki wykona Anne Carrere – młoda, utalentowaną wokalistka, która skradła serca francuskich fanów. Przyjaciółka Piaf z lat młodości – Germaine Ricord - powiedziała, że „głos i osobowość Anne Carrere to wcielenie Edith Piaf z najlepszych lat jej kariery”.

Artystce będą towarzyszyć na scenie czterej muzycy: pianista, akordeonista, kontrabasista oraz  perkusista. Show jest wyjątkowym widowiskiem, przygotowanym specjalnie na 100. rocznicę urodzin Piaf. Tego wieczoru nie tylko usłyszymy wspaniałą muzykę, ale również zobaczymy niepublikowane dotąd zdjęcia Edith Piaf.  

Organizator: Good Music Productions

Oświadczenie dla osób niepełnoletnich: pobierz

Facebook