The Menzingers

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na koncert grupy The Menzingers! Amerykanie przyjadą do Warszawy 17 sierpnia i wystąpią w klubie Hydrozagadka.
Ceny biletów:
    - 40zł - w przedsprzedaży
    - 50zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

The Menzingers

Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na koncert grupy The Menzingers! Amerykanie przyjadą do Warszawy 17 sierpnia i wystąpią w klubie Hydrozagadka.

The Menzingers to jedna z podpór wytwórni Epitaph. W 2012 ukazał się ich długogrający debiut dla tego labela - "On The Impossible Past". Znany z Bad Religion Brett Gurewitz, założyciel tej legendarnej wytwórni, podpisanie kontaktu z The Menzigners skomentował następująco: "Ci muzycy wykonują takiego punk rocka, na jakim się wychowywałem. To niesamowicie utalentowani songwriterzy." Przed wydaniem "On The Impossible Past" pochodząca z Pensylwanii formacja miała na koncie dwa krążki nagrane dla niezależnych wytwórni. To jednak trzecia płyta przyniosła Amerykanom uznanie, na jakie w pełni zasługują i właśnie w ramach promocji tego krążka zespół wystąpił na Jarocin Festiwalu w 2013 roku.

W kwietniu 2014 roku premierę miał najnowszy album The Menzingers, „Rented World”. To wciąż punk, z którego zespół jest znany, ale słychać tu także inspiracje sceną emo, grungem i post-rockiem. Krążek wyprodukował Jonathan Low, kojarzony ze współpracy z The War On Drugs, Sharon Von Etten czy The National. Materiał promował m.in singiel „I Don’t Wanna Be An Asshole Anymore”:
https://www.youtube.com/watch?v=TQBG7wAVWAA

Zapraszamy!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: go ahead

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook