Ania Dąbrowska

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Good Taste Production zaprasza na koncert Ani Dąbrowskiej promujący jej najnowsze wydawnictwo. Artystka wystąpi w Filharmonii Szczecińskiej 15 marca o godzinie 17:00 i 20:00.
Ceny biletów:
    - 99zł, 89zł, 69zł

Szczegóły wydarzenia

Ania Dąbrowska


Good Taste Production zaprasza na koncert Ani Dąbrowskiej promujący jej najnowsze wydawnictwo. Artystka wystąpi w Filharmonii Szczecińskiej 15 marca o godzinie 17:00 i 20:00. Zapraszamy!

Ania Dąbrowska powraca po trzyletniej przerwie z zapowiedzią nowego albumu. I robi to w specyficznym dla siebie analogowym stylu.

Przed miesiącem na profilu artystki pojawiła się neonowa grafika z jej imieniem i nazwiskiem oraz słowem „Nieprawda”. Jest to okładka wydawnictwa zapowiadającego nowy, szósty w dorobku wokalistki album.

Premiera utworu „Nieprawda” odbyła się 13. listopada 2015 r. Do sprzedaży trafił też 7-calowy winyl, na którym na str. A znajdzie się „Nieprawda”a na str. B - remiks utworu przygotowany przez DJ-a i producenta muzycznego Gromee. Co ważne – remiks opublikowany będzie tylko na płycie winylowej.

Za produkcję muzyczną utworu odpowiedzialna jest Ania oraz producent Olek „CzarnyHiFi” Kowalski. Kooperacja dość zaskakująca, jako, że „CzarnyHiFi” znany jest z kolaboracji artystami ze środowiska hip – hopowego, takimi jak: Pezet/Małolat, Sokół i Marysia Starosta, Iza Lach, Fisz czy KęKę.

Premiera nowego albumu zapowiadana jest na marzec 2016 roku.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook