Olsztyńska Ofensywa Muzyczna - Afromental

Olsztyńska Ofensywa Muzyczna - Afromental

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Ceny biletów:
    - 25zł

Szczegóły wydarzenia

AFROMENTAL

Afromental to siedmiu pełnych energii i bardzo uzdolnionych facetów. Każdy z nich to wyrazista i nietuzinkowa postać. Zarówno  prywatnie, jak i na scenie stanowią bardzo zgraną grupę. Grupę, jakiej jeszcze w Polsce nie było! Muzyka, którą tworzą to wypadkowa inspiracji wszystkich członków zespołu, stylistycznie mieszanka głównie rocka, hip-hopu, rapcore’u.

Zespół w swojej 10—letniej działalności wydał 4 studyjne albumy:
- „The Breakthru" (2007)
- „Playing with pop" (2009)
- „The B.O.M.B." (2011)
- „Mental House" (2014)

Afromental posiada na swoim koncie występy na najważniejszych scenach i festiwalach w Polsce, liczne nagrody m.in. 1TV European Music Award, VIVA Comet, Eska Music Award, Superjedynkę. Zespół wystąpi z materiałem koncertowym promującym najświeższy album „ Mental House", którym podkreśla niezależny charakter i niepowtarzalny styl muzyczny. Będziemy mogli zapewne usłyszeć charakterystyczny i towarzyszący temu zespołowi od lat groove i flow z pogranicza hip- hopu i soulu połączony z ciężkimi gitarowymi brzmieniami.

Afromental to:
Łozo (Wojciech Łozowski - wokaI), Tomson (Tomasz Lach - wokal), Śniady (Bartosz Śniadecki - instr. klawiszowe), Baron (Aleksander Milwiw-Baron - gitara), Lajan (Wojciech Witczak - bas), Torres (Tomasz Torres - perkusja), Dziamas (Grzegorz Dziamka - instr. perkusyjne).

Organizatorem koncertu jest Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie. Wydarzenie jest częścią wakacyjnego sezonu artystycznego pod nazwą Olsztyńskie Lato Artystyczne.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook