Festiwal Piosenki Inteligentnej "Bez Lipy" - Coma

Festiwal Piosenki Inteligentnej "Bez Lipy" - Coma

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Ceny biletów:
    - 30zł

Szczegóły wydarzenia

COMA

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie zaprasza na koncert zespołu Coma, w ramach Festiwalu Piosenki Inteligentnej "Bez Lipy". Zespół COMA jest znany fanom muzyki przede wszystkim z energetycznych i widowiskowych koncertów, łączących w sobie elementy poezji, muzyki, teatru i filmu.

Comę tworzy pięciu muzyków. Ich energiczne i widowiskowe koncerty łączą w sobie elementy muzyki, poezji, teatru i filmu. Każdy nagrany przez zespół krążek został ciepło przyjęty przez krytyków, branżę i, co najważniejsze, przez publiczność. Każdy z czterech polskich albumów zapewnił grupie statuetkę Fryderyka w kategorii Album Roku – Rock oraz trzy kolejne dla Grupy Rocku (2006, 2009) i Wokalisty Roku (Piotr Rogucki, 2009).

Od czasu, kiedy pierwsza płyta ujrzała światło dzienne, formacja nieustannie koncertuje. Dotychczas supportowała występy takich światowych sław, jak Pearl Jam, Linkin Park czy Tool. Uczestniczyła też w europejskim tournee szwedzkiej grupy Therion. Ubiegłoroczna trasa koncertowa Comy składała się z 23 koncertów w Polsce i Wielkiej Brytanii, pozostawiając po sobie 16 wyprzedanych koncertów i około 20 tysięcy widzów!

Organizatorem koncertu jest Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie. Wydarzenie jest częścią wakacyjnego sezonu artystycznego pod nazwą Olsztyńskie Lato Artystyczne.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook