St Germain

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Anna Maria Jopek & Kroke

Teatr Muzyczny, Gdynia

22.01.2018

Maryla Rodowicz Diva Tour 2017/2018 - Częstochowa - gościnnie Łukasz Golec i Paweł Golec

Zmiana daty i miejsca imprezy!

Hala Polonia, Częstochowa, Częstochowa

22.01.2018

Ceny biletów:
    - 110zł - w przedsprzedaży
    - 120zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

ST GERMAIN

St Germain powraca! Dwadzieścia lat po debiutanckim albumie Boulevard, piętnaście po multi-platynowym krążku Tourist (ponad 3 miliony sprzedanych egzemplarzy) i po ogólnoświatowej trasie koncertowej, Ludovic Nabarre, alias St Germain, ponownie wszedł do studia nagrań.

 Darzony wielkim szacunkiem i poważaniem w świecie muzyki elektronicznej, pionier „French Touch” oraz kreator inteligentnego, zmysłowego i oryginalnego deep house’u, St Germain zawsze się wyróżniał. Jego doskonałość opiera się na subtelnej, acz złożonej mieszance przeróżnych instrumentów, autentycznych źródeł i nowoczesnych wpływów, ukazującą jego miłość do blues’a, jazz’u i czarnej muzyki różnego rodzaju, z hipnotycznymi powtórzeniami i elegancko wplątanym wokalem. Chyba nikt nie może zapomnieć tak znanych utworów, jak Alabama Blues czy Rose Rouge, hitów, które były grane na całym świecie… nawet podczas koncertów Rolling Stonesów!

Najnowszy album St Germain jest kolorową i wyjątkową muzyczną wyprawą. Na krążku, nagranym z udziałem afrykańskich muzyków, usłyszeć możemy tradycyjne malijskie instrumenty, tak jak kora, balafon czy ngoni, które dzięki sekretnej formule znanej wyłącznie St Germain, łączą się idealnie z gitarami elektrycznymi, pianinami i saksofonami, tworząc jedna, wspaniałą całość.

Pierwszym singlem z nowego albumu jest Real Blues. Przywołujący na myśl lato, słońce i wakacje utwór, splata w sobie legendarny głos Lightnin’ Hopkins z dzikimi beatami, mocnymi bębnami i szaloną perkusją.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: Klub Stodoła

Facebook