Made in Polska: Magnificent Muttley / Tides from Nebula

Made in Polska: Magnificent Muttley / Tides from Nebula

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Fink

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

CK Zamek, Poznań

21.09.2017

Me and That Man

Lizard King, Toruń

21.09.2017

Ceny biletów:
    - 25zł - z Kartą Wytwórnia
    - 30zł - normalny

Szczegóły wydarzenia

Made in Polska: Magnificent Muttley / Tides from Nebula

W czerwcu w Wytwórni realizowany będzie telewizyjny cykl koncertów Made in Polska. Wraz z Narodowym Instytutem Audiowizualnym i Telewizją Polską zapraszamy wszystkich, którzy chcą posłuchać świetnych polskich wykonawców i stać się częścią tego wyjątkowego przedsięwzięcia.

Magnificent Muttley to klasyczne power trio założone w 2010 roku. Od tamtej pory wydali bardzo dobrze przyjęte dwa wydawnictwa - jedną płytę i jedną EP 'kę. Zaprezentowali się szerszej publiczności na wszystkich największych polskich festiwalach - Open'er, Off Festival, Coke Live Music, Jarocin Festival. Ten ostatni przyniósł również zespołowi pierwsze miejsce w konkursie młodych talentów oraz nagrodę Boarder Breaker, przyznawaną zespołom z największą szansą na międzynarodową karierę. Na maj zaplanowana jest premiera drugiego pełnometrażowego albumu - „Rear Window”.

Tides from Nebula - Grupa powstała w 2008 roku, a rok później wydała płytę „Aura”, świetnie przyjętą przez krytyków i publiczność. W błyskawicznym tempie Tides From Nebula uznani zostali za najważniejszy zespół post-rockowy w Polsce, a ich potencjał dostrzeżono także poza granicami kraju. TFN było do tej pory na kilkunastu trasach europejskich; zespół zdobył uznanie publiczności na całym kontynencie. W 2013 roku muzycy wydali swój najnowszy album – „Eternal Movement”. Zespół znany jest z bardzo efektownych koncertów, które ukazują niesamowicie energetyczną i emocjonalną stronę muzyki.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: Klub Wytwórnia

Facebook