The Godfather Live In Concert

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Ceny biletów:
    - 110zł, 140zł, 170zł, 210zł, 250zł

Komunikat organizatora:

 

Osoby w wieku do 13 lat mogą przebywać na terenie imprezy tylko i wyłącznie w towarzystwie dorosłego opiekuna. Osoby powyżej 13 roku życia, a nie mające ukończonych lat 18 muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna na uczestnictwo w imprezie oraz dokument ze zdjęciem (legitymacja szkolna, bilet miesięczny, karta rowerowa).Opiekunowie uczestników koncertu (młodszych niż 16 lat a starszych niż 13 lat) zobowiązani są do osobistego przyprowadzenia ich na imprezę i odebrania ich po imprezie.

Szczegóły wydarzenia

The Godfather Live
Kultowy hollywoodzki film w muzycznej odsłonie!
Wielkie widowisko audiowizualne z akompaniamentem orkiestry symfonicznej!

„Ojciec Chrzestny” należy do najbardziej kultowych filmów gangsterskich. Po ponad czterdziestu latach najbardziej sławna mafijna historia wraca na scenę w postaci spektakularnego audiowizualnego widowiska The Godfather Live.

The Godfather Live jest esencją filmowej klasyki. Najsłynniejsza saga gangsterska, mistrzowsko napisana i wyreżyserowana przez wielkiego geniusza Hollywood - Francisa Forda Coppolę z niezapomnianym kreacjami:  oscarową Marlona Brando i Ala Pacino, w doskonałej oprawie muzycznej autorstwa Nino Roty.  To zdecydowanie jedna z największych pereł światowego filmu.

Wielopokoleniowa legenda opowiada historię klanu Corleone, ich rywalizację z innym nowojorskimi mafijnymi rodzinami. Film został nakręcony na podstawie bestsellerowej powieści Mario Puzo. Sukces filmu obsypanego w 1973 roku Oscarami, to również zasługa genialnego włoskiego kompozytora Nino Roty. Skomponowana przez niego muzyka wzmacnia magię filmu, wciąga widzów w akcję .Kunszt kompozytora został doceniony w 1973 roku, Nino Rota otrzymał jedną z najważniejszych muzycznych nagród - Grammy Awards, za Najlepszą Oryginalną Ścieżkę Dźwiękową do Filmu! Temat przewodni do „Ojca Chrzestnego” do dziś uważany jest za jedną z najlepszych kompozycji muzyki filmowej w historii światowej kinematografii.

Twórcy widowiska The Godfather Live przedstawiają legendarną historię ze świata przestępczego Nowego Jorku w nowym opracowaniu. Na wielkim ekranie będzie wyświetlany film w standardzie HD, do którego żywą oprawę stanowić będzie koncert orkiestry symfonicznej pod batutą Justina Freera. „Jest dla mnie ogromną przyjemnością prezentować najwybitniejsze dzieła muzyczne w historii naszego rzemiosła. Niewiele jest filmów z muzyką, która ma tak jednoznaczny charakter, jaką oferuje Nino Rota. Tylko garstka filmów może się pochwalić podobnym wpływem na światową kinematografię jak „Ojciec Chrzestny”. Mistrzowskiego wykonanie tego muzycznego dzieła będzie czymś, o czym nie zapomnimy do końca życia.” podkreśla Justin Freer.

Światowa premiera The Godfather Live odbyła się 8 grudnia 2014 roku w Royal Albert Hall w Londynie. Podczas trasy to wyjątkowe dzieło zawita do takich metropolii jak Amsterdam, Berlin, Bruksela, Sztokholm, Wiedeń, Zurych, Praga i Budapeszt. Tym razem pojawi się po raz pierwszy w Warszawie i Wrocławiu!
Więcej na: www.thegodfatherlive.eu 

Organizator: Good Music Productions

Oświadczenie dla osób niepełnoletnich: pobierz

Facebook