Terror, Expire, Tester Gier, The Dog

Terror, Expire, Tester Gier, The Dog

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Bednarek - premierowa trasa albumu "Talizman" - Poznań

Klub Muzyczny B17, Poznań

19.01.2018

Grzegorz Turnau - L-Live - Koncert urodziNOWY - Kraków

ICE Kraków Congress Centre, Kraków

19.01.2018

Ceny biletów:
    - 59zł - w przedsprzedaży
    - 69zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Terror, Expire, Tester Gier, The Dog

TERROR (Hardcore – U.S.)
 „Terror jest i zawsze będzie kapelą hardcore, a nasza muzyka ma być prosta, ciężka i dawać po ryju…”, wyznał lider i wokalista kapeli Scott Vogel dla Violence Online. Czy trzeba więcej dla oddania sedna twórczości zespołu? Raczej nie. Scott i spółka od 2002 roku niosą scenie hardcore ożywczy powiew, bo niewątpliwie ich pojawienie się dało pozytywnego kopniaka dla jej rozwoju.  W tym okresie ekipa z Los Angeles odnotowała kilka świetnych płyt z „Keepers of the Faith” na czele i zagrała setki jak nie tysiące koncertów na całym świecie. Z tych ostatnich są szczególnie znani. Doskonały kontakt lidera kapeli z publicznością, niekończący się stage diving i ogromna energia, to znaki firmowe sztuk granych przez Terror. Zespół cały czas promuje ostatni album „Live by the code” (Victory Records) i ponownie wpada do Polski przypomnieć, kto rozdaje na scenie hardcore.
http://www.facebook.com/terrorhardcore

EXPIRE (Hardcore – U.S.)
Ekipa z Milwaukee, to stosunkowa młoda facjata na scenie hc, licząc od jej początków
w zamierzchłych latach ’80. Expire gra od 2010 roku, a wydana w 2014 płyta „Pretty Low” nagrana dla Bridge 9 Records pozwoliła kapeli wypłynąć na szersze wody. Nie szukają oryginalności, nie zgrywają nowatorów, grają bardzo solidnego amerykańskiego hardcora, który po prostu wyrywa z buciorów. Średnie tempa, częste zwolnienia, metalowy sznyt i wściekły wokal, to znaki firmowe tej ekipy. Inaczej mówiąc: gwarantowany koncertowy cios!
http://www.facebook.com/expirehc

TESTER GIER (Crossover thrash -  Silesia)
Dla zmiany klimatu na scenie zagości ekipa Testera. Hardcore nie będzie. Raczej speed thrash metal złamany punkiem, słowem crossover. Na scenie będzie petarda i czysta radość z grania a pod sceną rogale od ucha do ucha. Zobaczycie.
http://www.facebook.com/xtestergierx

THE DOG (Hc/punk – lokalni)
Załoganci znani z We Are Idols, Ass To Mouth oraz ILL powołali do życia Psa. Ten Pies warczy i kąsa jak wściekły i szybki hardcore/punk  po linii Negative Approach czy Carnivore. Oczekujcie krótkiego i bardzo treściwego koncertu.
http://www.facebook.com/thexdog

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: Klub Alibi

Facebook