Ladies' Jazz Festival: Candy Dulfer

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Golec uOrkiestra - Koncert Kolęd i Pastorałek - Bydgoszcz

Hala Łuczniczka, Bydgoszcz

21.01.2018

Enej - Koncert Kolęd

Wytwórnia, Łódź

21.01.2018

Ceny biletów:
    - 90zł, 120zł, 150zł

Szczegóły wydarzenia

CANDY DULFER

Najpopularniejsza Holenderka świata, faworytka Prince'a, protegowana Dave'a Stewarta, trendseterka niemal wszystkich instrumentalistek młodego pokolenia, jedna z największych gwiazd Ladies' Jazz Festival. Uwielbiana w Polsce od swego pierwszego koncertu w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki. Jej  "Lily was here" znają wszyscy zelektryzowani mieszkańcy naszej planety. Zawsze uśmiechnięta, zawsze inna, zawsze rozgrzewająca do czerwoności Candy Dulfer wystąpi na jubileuszowym dziesiątym Ladies' Jazz Festival w Gdyni.

Candy Dulfer to istny wulkan i kameleon na światowej scenie muzycznej. Smooth jazzowe pierwsze i od razu wielkie początki kariery w latach 90. Współpraca z największymi sławami jazzu i pop. Kontrakty, płyty, nominacje do Grammy, nagrody i tysiące niezwykłych koncertów pod każdą szerokością geograficzną świata.

Nowa dekada XXI wieku to kolejna nowa twarz artystki. Nowy album, nowy zespół, nowe brzmienie. Szalone tempo, setki koncertów. W 2013 roku wraz z przyjaciółkami organizuje supergrupę Ladies of Soul, której show w Amsterdamie ogląda 34 tysiące fanów! Występowała w Polsce nie raz - fakt. Za każdym razem pokazywała inną twarz - fakt. Nieprzerwanie zachwyca miłośników muzyki, zabawy tańca - fakt. Chcemy się z nią bawić, szaleć i wyginać - niezaprzeczalny fakt! Candy Dulfer zakończy swoim występem 10 edycję Ladies' Jazz Festival w Gdyni, a światowe stacje meteorologiczne zarejestrują, że okolice Teatru Muzycznego 31 lipca 2015 wieczorem to najgorętsze miejsce na Ziemi i my tam będziemy!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook