Najlepszy Przekaz w Mieście, support: Ejtobangla

Najlepszy Przekaz w Mieście, support: Ejtobangla

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Hip-hopowy skład znany m.in. z trzeciej edycji „Must Be The Music – Tylko Muzyka”. Programu, po którym kariera NPWM nabrała zawrotnego tempa. Teraz ich muzykę grają największe stacje radiowe.
Ceny biletów:
    - 10zł

Szczegóły wydarzenia

Koncert grupy Najlepszy Przekaz W Mieście

NPWM to polska grupa hip-hopowa założona przez Adama Rudnickiego oraz Kamila Woronieckiego w lipcu 2010 roku. W 2012 roku wziął udział w 3. edycji popularnego programu telewizyjnego „Must Be the Music”, gdzie w finale zdobył drugie miejsce. W październiku 2012 roku zespół wydał płytę pt. „Słowa prawdy”. W czerwcu 2013 roku nakładem wytwórni My Music ukazał się singel pt. „Uwierz w siebie”.

Ejtobangla z Olsztyna to połączenie słonecznego reggae, energetycznego rocka z domieszką ska, a to wszystko okraszone rapem. Liderami zespołu są Agnieszka Skrycka (finalistka m.in. „Bitwy na Głosy”) i Łukasz Weranis (członek legendarnego zespołu FameDistrict), którzy są wspierani przez jednego z najlepszych gitarzystów z naszego regionu – Łukasza Berndta, i trzy wulkany energii basistę Kubę Oczkowskiego oraz perkusistów Igora Sztynio i Krzysztofa Sydora.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook