Krystyna Janda - Koncert Charytatywny

Krystyna Janda - Koncert Charytatywny

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Golec uOrkiestra - Koncert Kolęd i Pastorałek - Bydgoszcz

Hala Łuczniczka, Bydgoszcz

21.01.2018

Enej - Koncert Kolęd

Wytwórnia, Łódź

21.01.2018

Ceny biletów:
    - 140zł, 120zł, 85zł, 65zł, 45zł

Szczegóły wydarzenia

Spektakl „Piosenki z teatru”


17 października o godz. 19.00 zapraszamy na koncert charytatywny z cyklu „Głosy dla Hospicjów”. W Filharmonii Bałtyckiej na Ołowiance wystąpi Krystyna Janda ze spektaklem „Piosenki z teatru”.

Koncert tradycyjnie odbywa się w październiku z okazji w Międzynarodowego Dnia Hospicjów i Opieki Paliatywnej. Stanowi też jedną z form szerzenia idei opieki hospicyjnej oraz pozyskania środków na zorganizowaną pomoc dla Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza, które rocznie otacza opieką ponad 1 000 osób dorosłych i dzieci z Pomorza oraz osieroconych objętych programem Funduszu Dzieci Osieroconych.


Krystyna Janda
oraz
Wojciech Borkowski - fortepian
Andrzej Łukasik - kontrabas
Marek Wroński - skrzypce
Adam Lewandowski – perkusja

„Piosenki z teatru” to koncert, na który składają się piosenki z trzech przedstawień teatralnych: "Białej bluzki" Agnieszki Osieckiej, "Kobiety zawiedzionej" Simone de Beauvoir oraz "Marleny", opowieści o Marlenie Dietrich. W trakcie koncertu usłyszymy przeboje takie jak: "Johnny", "Moje blond maleństwo" i "Czego mogę sobie życzyć?" Wszystkie piosenki w arcymistrzowskich tłumaczeniach Jeremiego Przybory i Wojciecha Młynarskiego. Całość spektaklu przepleciona jest rozmową aktorki z publicznością, jej osobistą refleksją na temat teatru i śpiewania, opowieścią jak dochodziło do spotkania z każdą z kolejnych piosenek. Na scenie towarzyszy jej czteroosobowy zespół muzyków, a wśród nich Wojciech Borkowski, autor wszystkich aranżacji. Zapisem takiego koncertu jest płyta wydana przez PR III Polskiego Radia pt. "Krystyna Janda w trójce – Piosenki z teatru”.


Plan koncertu:
godz. 19.00–20.00 – część pierwsza – powitanie, występ Orkiestry Kameralnej Ariela Ludwiczaka, losowanie nagród dla publiczności
godz. 20.00–20.30 – przerwa, na foyer aukcja, zabawa fantowa, poczęstunek
godz. 20.30–21.45 – występ Krystyny Jandy z zespołem

Czas trwania obu części koncertu charytatywnego 2 godz.45 min.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook