Fish - Farewell to Childhood Tour

Fish - Farewell to Childhood Tour

Zmiana daty i miejsca koncertu!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Ceny biletów:
    - 90zł - w przedsprzedaży
    - 120zł - od 1 lipca
    - 140zł - od 1 listopada

Uwaga!!

 

Impreza została przeniesiona z dnia 11 listopada z Galerii Strefa w Bielsku - Białej na dzień 19 grudnia do Klubu Studio.

Zakupione bilety zachowują ważność.

W związku ze zmianą daty imprezy zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Możliwość zwrotu biletów istnieje jedynie do nowej daty imprezy.

Szczegóły wydarzenia

FISH  „Farewell To Childhood „
w Krakowie 


Derek Dick „Fish”,  wokalista, autor tekstów, reżyser, aktor, muzyk – urodził się w 1958 roku  w Szkocji.  Na scenie zadebiutował na początku lat 80 tych jako wokalista Marillion, z którym nagrał 4 albumy studyjne i 2 koncertowe.

Płyta Misplaced Childhood  i pochodzące z niej utwory Kayleigh, Lavender czy Heart Of Lothian, to kanon muzyki rockowej, stawiana jest dziś na równi z takim dziełami jak Dark Side Of The Moon Pink Floyd czy In The Court Of The Crimson King King Crimson. Po odejściu z Marillion artysta kontynuował karierę pod szyldem FISH. 24 lata minęły od wydania debiutanckiego solowego albumu Vigil In a Widerness of Mirrors, którym na dobre zjednał sobie miłość fanów Marillion i zyskał nowych. W 2013r  pomimo  nękających go problemów zdrowotnych, finansowych i sercowych nagrał 11 album studyjny  A Feast Of Consequences genialną płytę, jedną z najlepszych w całej  karierze.  

Jesienią tego roku wyruszył w europejską trasę z okazji 30 lecia swojej najważniejszej płyty nagranej z Marillion Misplaced Childhood. Niestety wirus jaki dopadł Fisha i część zespołu nie pozwolił mu dokończyć polskiej części europejskiego tournee. Nie zagrał też kolejnych 2 koncertów w Niemczech.  Jednak będąc w Bielsku – Białej wyszedł ponad tysięcznej widowni, przeprosił za swój stan zdrowia i obiecał, że ten koncert zagra dla polskich fanów w grudniu.  

Zaśpiewa 19.12.2015r.  w Klubie Studio w Krakowie  i to już naprawdę ostatnia okazja do wysłuchania na żywo całego Misplaced Childhood w oryginalnym wykonaniu. Oficjalnie trasa kończy się kilka dni wcześniej  na rodzinnej ziemi Fisha  w Glasgow…

Koncert Fisha z dnia 11.11.2015 przełożony na 19.12.2015 do krakowskiego Klubu Studio. Bilety zakupione na koncert w dniu 11.11.2015 zachowują ważność.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook