RPWL plays Pink Floyd

RPWL plays Pink Floyd

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Wolf Alice

Klub Hybrydy, Warszawa

17.01.2018

Ceny biletów:
    - 90zł - w przedsprzedaży
    - 110zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

RPWL plays Pink Floyd

Już od 16 lat grupa RPWL jest częścią globalnej sceny Artrocka! Również ich ostatni album „Wanted” został świetnie odebrany przez fanów i krytyków w wielu krajach.

Jesienna trasa RPWL przywróci na scenę „utracony skarb” Pink Floyd'ów – koncepcyjne show z 1969 r. pt. „The Man and The Journey”. Show nigdy nie zostało zarejestrowane do sprzedaży publicznej. RPWL przybliży nam tą niezwykłą muzykę i ukaże ją we własnej interpretacji, wykorzystując do tego efekty wizualne i kwadrofnoniczny system dźwięku przestrzennego. Koncery zostanie uzupełniony o bardzo rzadko grane utwory RPWL.

Ci, którzy w kwietniu 2014 r. byli w bydgoskiej Kuźni na ponad 2-godzinnym koncercie podczas premierowej trasy koncertowej albumu „Wanted”, z wykorzystaniem efektów wizualnych i kwadrofonicznego systemu dźwięku przestrzennego,wiedzą już, że to nie lada gratka dla prawdziwych fanów progresywnego rocka i twórczości grupy Pink Floyd.

Zespół RPWL zaczynał w 1997 od grania coverów grupy Pink Floyd, nagrywając później swoje autorskie albumy. Wysokie oceny, ogromny entuzjazm i muzyczna wirtuozeria na scenie przysporzyły grupie RPWL fanów na całym świecie – grali w Europie, Stanach Zjednoczonych, Kanadie i Meksyku.

Skład:
Yogi Lang – wokal, instr. klawiszowe
Kalle Wallner – gitara
Markus Jehle – instr. klawiszowe
Werner Taus – bas
Marc Turiaux – perkusja

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook