City Sounds: Rebeka, Cosovel, Oxford Drama

City Sounds: Rebeka, Cosovel, Oxford Drama

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Actus Humanus 2017 NATIVITAS

13.12.2017 - 17.12.2017

ACTUS HUMANUS: CORINA MARTI / MICHAŁ GONDKO

Ratusz Głównego Miasta, Gdańsk

15.12.2017

Ceny biletów:
    - 25zł - w przedsprzedaży
    - 30zł - w dniu imprezy
    - 35zł - miejsca siedzące

Szczegóły wydarzenia

City Sounds: Rebeka, Cosovel, Oxford Drama

Tuż przed sezonem wakacyjnym, zanim nasze gwiazdy ruszą w swoje trasy koncertowe po wielkich festiwalach, zaprosiliśmy  ich do Wrocławia na kolejną edycję City Sound -  która odbędzie się w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze. Na scenie będziemy mogli usłyszeć znany z żywiołowych koncertów duet Rebeka, oraz dwa niesamowicie szybko zdobywające popularność zespoły - Co-sovel i Oxford Drama.

Rebeka

Ich pierwszy singiel “Fail” po chwili stał się piosenką tygodnia w radiowej Trójce. Pojawili się na stronie MTV IGGY oraz na większości portali muzycznych oraz mniejszych i większych blogach. Muzyka Rebeki to mieszanka eksperymentalnego popu i szeroko pojętej elektroniki. Za tymi określeniami kryją się różnorodne kompozycje: dynamiczne, czasem liryczne, zawsze zadziorne. Rebeka to przede wszystkim chłodne brzmienie analogowych syntezatorów, pulsujący rytm basów, niesamowity głos i naturalna sceniczna charyzma.

Cosovel
COSOVEL to fenomen polskiej sceny alternatywnej. Debiut roku 2015. Bezkompromisowa i świeża elektronika z elementami jazzu i folku. Solowy projekt Izoldy Sorenson, znanej ze współpracy z Julią Marcell i Drekotami. Nazwa zespołu pochodzi od postaci Srecko Kosovela - słoweńskiego poety z początku XX wieku, zaliczanego do nurtu modernizmu.


Oxford Drama
Oxford Drama to duet, który powstał na początku 2014 roku z inicjatywy Gosi Dryjańskiej i Marcina Mrówki. Wiosną tegoż roku ukazała się pierwsza EP duetu, zatytułowana po prostu "Oxford Drama". W listopadzie zespół dołączył do wytwórni Brennnessel, założonej przez członków grupy Kamp!. Pierwszym utworem Oxford Drama sygnowanym logo Brennnessel był remix "Jumbo Love" z repertuaru We Draw A. Duet pracuje właśnie nad debiutanckim albumem, ale już dziś może sprawdzić "Fluctuations EP" - ich pierwszy materiał wydany w Brennnessel Records.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook