Disco Weekend z VOX FM

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Muzyka.

Valses de Vienne - Walce Wiedeńskie

24.01.2018 - 28.01.2018

Valses de Vienne - Walce Wiedeńskie - Kraków

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

Sala Filharmonii im. K. Szymanowskiego, …

24.01.2018

Ceny biletów:
    - 30zł - karnet

Szczegóły wydarzenia

Disco Weekend z VOX FM
Disco Weekend z VOX FM już po raz drugi na Błoniach Zabierzowskich.

Po fantastycznym odbiorze pierwszej edycji naszej imprezy, która odbyła się 12 i 13 września 2014 z tym większym zapałem przystąpiliśmy do organizacji Disco Weekendeu w tym roku. W przeciwieństwie do pierwszego podejścia tym razem wybraliśmy iście wakacyjny termin bo 10, 11 i 12 lipca. Letnia aura i dodatkowy dzień zabawy powinny dać nam znakomity efekt, a Wam dostarczyć niezapomnianych wrażeń!

Formuła naszej imprezy pozostaje wierna podstawowej zasadzie – najlepsi, dostępni w tym terminie artyści z czołówek list przebojów, niezawodni prowadzący z Pierwszej Zmiany w VOX FM i niepowtarzalna atmosfera Błoń Zabierzowskich. Disco Weekend z VOX FM w tym roku ma dla Was to wszystko plus trzeci dzień zabawy z klasyką Disco Polo, a także wykwinty muzyczny deser na sobotę!

Kto zagra?

Disco Weekend z VOX FM w tym roku to przede wszystkim takie znakomite gwiazdy jak MIG, After Party czy Power Play. Oprócz artystów z czołówek list przebojów mamy dla Was także sporo wschodzących i doskonale zapowiadających się muzycznych marek, o których będzie jeszcze bardzo głośno np. EXTAZY, JORRGUS, Joł, Zespół eXelent, Dj Hubertuse & Max Farenthide.

Imprezę poprowadzą Wasi ulubieńcy z programu Pierwsza Zmiana w VOX FM.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook